Szkoła języka angielskiego Early Stage o nas

Blog szkoły Early Stage – o nas

Early Stage to szkoła angielskiego z innej bajki✨ Dzięki autorskiej metodzie 12 supermocy, przyjaznej atmosferze i kreatywnym lektor(k)om nasi uczniowie lubią się z językiem angielskim od przedszkola, maturę zdają śpiewająco, a w dorosłość wchodzą pewnym krokiem.

Tworzymy szkołę, w jakiej sami chcielibyśmy się uczyć – pełną zabawy, lekkości, radości. Ale też skuteczną i pozwalającą na swobodną komunikację i zdawanie egzaminów na dużym luzie.

Nauczanie języka to nasza pasja, ale wiemy też, że współczesny świat wymaga od nas – i od naszych dzieci – dużo, dużo więcej. W naszej metodzie zachęcamy dzieciaki do współpracy, zabawy, kreatywności (to nasze supermoce!). A na blogu dzielimy się ciekawostkami, poradami i wizją mądrego rodzicielstwa.

W Early Stage wierzymy, że nauka angielskiego to przygoda, która otwiera dzieci na świat. Zaczyna się od jednego słowa, a kończy na długich opowieściach.

Nasze kursy angielskiego przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 19 lat. Składają się z fascynujących lekcji języka angielskiego, prowadzonych przez utalentowanych lektorów. Realizują autorski program, dostosowany do poziomu i możliwości dzieci, gwarantujący efektywną naukę języka angielskiego.

Jeśli chcesz poznać nas bliżej, zapraszamy Cię do naszego świata z bajki Early Stage!