Białołęka II - angielski dla dzieci i młodzieży

Siedziba Główna (Biuro)
ul. Zaułek 24 - naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 112
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027
DYREKTOR
Magdalena Adaś
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
696 076 027
WICEDYREKTOR
Paulina Raszko
paulina.raszko@earlystage.pl
664 957 222
METODYK
Ewelina Niebrzegowska
ewelina.niebrzegowska@earlystage.pl
664 167 222

3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Warszawa – Siedziba Główna (Biuro)

ul. Zaułek 24 - naprzeciwko Szkoły Podstawowej nr 112
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027

Warszawa – Szkoła Podstawowa nr 112
(nauka w lokalu i na terenie szkoły)

ul. Zaułek 34
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027

Warszawa – Lokal przy SP nr 231

ul. Juranda ze Spychowa 19D
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027

Warszawa – Lokal przy SP nr 356
(nad sklepem Lewiatan)

ul. Głębocka 60A
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027

Warszawa – Lokal przy SP nr 31

ul. Złotokwiatu 23
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027

Warszawa – Lokal przy SP nr 356

ul. Głębocka 77
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027

Warszawa – Lokal
przy SP nr 368

ul. Hemara 7
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027

Warszawa – Filia SP nr 112
(nauka na terenie szkoły)

ul. Ostródzka 144
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027

Warszawa – SP nr 361
(nauka na terenie szkoły)

ul. Ruskowy Bród 19
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027

Warszawa – Filia SP nr 356
(nauka na terenie szkoły)

ul. Chudoby 14
Warszawa
bialoleka.sekretariat@earlystage.pl
tel. 696 076 027
2020-09-26

14.10 DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ 

Informujemy, że w środę 14.10 (Dzień Edukacji Narodowej) zajęcia Early Stage odbywają się wg grafiku. 

Serdecznie zapraszamy!

GODZINY PRACY BIURA W TRYBIE ZDALNY

Informujemy, że ze względu na wzrastającą liczbę zachorowań, nasz sekretariat będzie do Państwa dyspozycji wyłącznie online od pn-czw w godz. 9-18 oraz pt 9-16. Zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. W razie trudności z połączeniem się prosimy o wiadomość mailową - na pewno odpowiemy na wszystkie pytania.   

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/ 2021 CAŁY CZAS TRWAJĄ!

Informujemy, że istnieje możliwość dopisania Uczniów do naszych grup!  

Zapraszamy do wypełnienia deklaracji kontynuacji nauki, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://earlystage.pl/pl/zapisy/bialoleka-2/kontynuacja

Zapraszamy też nowych Uczniów do naszej szkoły – zapisy do naszej placówki znajdą Państwo tutaj: https://earlystage.pl/pl/zapisy/bialoleka-2/nowy

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: 696 076 027/ bialoleka.sekretariat@earlystage.pl

Platforma ONLINE i projekt 2020/21 web.wise.world!

Rozpoczynamy projekt międzynarodowy web.wise.world, który będzie towarzyszył nam w tym roku szkolnym! Tematem tegorocznej edycji projektu jest cyberprzestrzeń. 

Nowe piosenki projektowe czekają już na naszych uczniów na platformie projektowej oraz w aplikacji muzycznej Early Stage (aplikacja do pobrania z App Store lub Google Play). Dzięki nim dzieci poznają nowe słownictwo i poszerzą wiedzę o bezpiecznym korzystaniu ze świata online.

Na platformie projektowej uczniowie znajdą również gry językowe, karaoke oraz śpiewnik (Song Book) w formie eBooka do pobrania, zawierający teksty wszystkich tegorocznych piosenek. 

JAK ZALOGOWAĆ SIĘ DO PLATFORMY?

 • system połączony jest z aplikacją muzyczną Early Stage
 • login to Twój adres e-mail, który został podany w umowie
 • hasło powinno być takie samo jak do aplikacji. Jeśli go nie pamiętasz - skorzystaj z opcji: USTAW HASŁO i podążaj za instrukcją. Hasło do aplikacji zostanie również automatycznie zmienione (nie powinno Cię  jednak z niej wylogować) 

Oprócz wymiaru edukacyjnego, nasze działania będą miały wymiar charytatywny - w tym roku współpracujemy z 3 organizacjami pozarządowymi:

 • Fundacją Kosmos dla Dziewczynek
 • Inicjatywą Brave Kids Rzeszów 
 • Fundacją Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga

Więcej informacji o Partnerach i o naszym projekcie znajduje się na stronie: https://earlystage.pl/projekt w zakładce: web.wise.world

Zachęcamy do korzystania z platformy i aplikacji muzycznej całą rodziną! Życzymy dobrej zabawy!

WEBINARIUM - DOMOWE GRY I ZABAWY DLA PRZEDSZKOLAKÓW - 21.10 - ZARPRASZAMY! 

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne webinarium, przygotowane z myślą o przedszkolakach. Agnieszka Gajewska, Metodyczka Early Stage, specjalizująca się w nauczaniu dzieci w wieku 3-5 lat, opowie o tym jak i w co bawić się z dzieckiem, aby poznawało i utrwalało język angielski. 

 

Data: 20 października (wtorek)

Godz.: 21:00

Zapisy: earlystage.pl/webinaria/

 

Osoby, które zapiszą się na webinarium, otrzymają link do powtórki. 

GODZINY PRACY BIURA PRZY UL. ZAUŁEK 24 

Informujemy, że Biuro Szkoły pracuje w godzinach: 9-18 od pn-cz oraz 9-16 w pt.

Zapraszamy! 

GRAFIK na stronie www! 

Grafik jest  umieszczony na naszej stronie internetowej. Dane do logowania zostały Państwu przesłane mailowo. Grafik może ulec zmianie w ciągu 2 tygodniu. 

START PRZESUNIĘCIA ZAJĘĆ - LOKAL UL. HEMARA 7 PRZY SP 368 - POCZĄTEK 5 PAŹDZIERNIKA!

Od tego roku szkolnego prowadzimy zajęcia w naszym lokalu przy ul. Hemara 7. W związku z intensywnymi pracami remontowymi w naszym nowym lokalu zajęcia w tej lokalizacji ruszają już ostatecznie 5 października (poniedziałek). Niestety, nie jesteśmy w stanie zakończyć remontu wcześniej. Mimo późniejszego rozpoczęcia roku szkolnego, realizujemy dla Państwa dzieci 68 zajęć (standardowa liczba spotkań) aby zapewnić wszystkim naszym uczniom planowaną ścieżkę realizacyjną. Zajęcia zostaną odrobione w trakcie roku szkolnego. 

W związku z powyższym, daty rozpoczęcia zajęć ulegają zmianie: 

05.10 (poniedziałek) - grupy pn-śr, pn-czw, pn-pt

06.10 (wtorek) - grupy wt-czw, wt-pt

07.10 (środa) - grupy śr-pt 

CENNIKI ORAZ HARMONOGRAMY PŁATNOŚCI - WAŻNE

Prosimy o dokonywanie płatności wg harmonogramu i cennika (zał. nr 3 do umowy),który został Państwu przesłany mailowo wraz z umową edukacyjną. Informujemy, że harmonogramy płatności z różnych lokalizacji się różnią ze względu na różne terminy rozpoczęcia roku szkolnego. 

Cennik i harmonogram płatności dostępny na naszej stronie internetowej dotyczy TYLKO grup, które rozpoczęły naukę 16, 17 i 18 września.

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji. 

GRAFIK ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW Z SP 368 ORAZ SP 231 GOTOWY! 

Grafik zajęć językowych dla Państwa dzieci jest gotowy!  Grafik zajęć jest dostępny na stronie internetowej: https://www.earlystage.pl/szkola/bialoleka-2 po zalogowaniu (dane do logowania oraz szczegóły zostały przesłane Państwu mailowo). Literka "R" przy nazwie grupy oznacza, że Uczeń jest na liście rezerwowej. UWAGA: Cały czas trwają prace nad grafikiem. Grafik zajęć może ulec zmianie w przeciągu 2 tygodni. Będzie aktualizowany codziennie na stronie www.  

NOWA LOKALIZACJA ZAJĘĆ DLA UCZNIÓW Z SP 368 - LOKAL PRZY UL. HEMARA 7! 

W tym roku szkolnym zajęcia językowe Early Stage dla nowych i kontynuujących uczniów uczących się Szkole Podstawowej nr 368 (przy ul. Hemara) będą odbywały się na terenie naszego nowego lokalu w Osiedlu Hemara przy ul. Hemara 7. Jest to wynik decyzji, którą podjęliśmy w zeszłym tygodniu ze względu na większą liczbę dzieci uczących się w SP 368 w celu zapewnienia możliwości nauki wszystkim naszym uczniom.

Lokal znajduje się w odległości 350 metrów od budynku Szkoły (4 minuty spacerem). Wierzymy, że nauka w tym miejscu, tak jak w naszych pozostałych lokalach, będzie wiązała się z poczuciem dużej swobody organizacyjnej, w typowym, przyjaznym naszym uczniom otoczeniu. Co równie istotne, w przyszłym roku szkolnym, będziemy mogli Państwu udostępnić grafik w pierwszej połowie września, tak jak to robimy w przypadku naszych pozostałych lokalizacji. Wiemy, że jest to dla Państwa ważne w kontekście dopracowania  innych zajęć pozalekcyjnych.

Pozdrawiamy 

WYNIKI EGZAMINÓW CAMBRIDGE (KET, PET i FCE) - GRATULUJEMY! 

Drodzy Rodzice

Znamy już  wyniki egzaminów naszych uczniów, którzy w roku szkolnym 2019/20 podchodzili do egzaminów Cambridge: KET, PET i FCE. Z wielką radością informujemy, że wszyscy nasi zaliczyli egzamin i osiągnęli wspaniałe wyniki! Gratulujemy! 

Średni wynik naszych Uczniów na poziomie:

 • FCE for Schools to 175/ 190 pkt (92%) 
 • Preliminary for Schools to 157/ 170 pkt (92%)
 • Key for Schools to 139/ 150 pkt (93%)

Mimo pandemii, która rozpoczęła się w marcu, nasza szkoła płynnie przeszła na nauczanie online i Uczniowie mieli możliwość podejścia do egzaminów. Dziękujemy naszym Uczniom za wytrwałość, Lektorom za przygotowanie Uczniów do egzaminów, a Rodzicom za wsparcie i zaufanie! Jeszcze raz gratulujemy! Jesteśmy dumni z osiągnięć naszych Uczniów!

PRZESUNIĘCIE TERMINU ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ oraz ODBIERANIE DZIECI KLAS 1-3 ZE ŚWIETLICY - SP 231

Informujemy, że rozpoczęcie zajęć dla grup dzieci kontynuujących i zaczynających naukę w naszej szkole przesuwamy na ostatni tydzień września: 28, 29 i 30.09.2020 r.

W tym roku szkolnym nie będziemy mieć możliwości przyprowadzania dzieci z klas 1-3 w dwie strony. Oznacza to, że możemy wdrożyć tylko poniższe rozwiązania:

- możemy odebrać dzieci ze świetlicy szkolnej (nie mamy wstępu na teren szkoły, odbieramy dzieci przy wejściu do szkoły) i przyprowadzić na nasze zajęcia, po skończonych zajęciach dzieci muszą być odebrane przez rodziców lub upoważnionych do odbioru opiekunów z lokalu Early Stage (nie możemy odprowadzić Dzieci po naszych zajęciach do świetlicy szkolnej)

- możemy odprowadzić dzieci po skończonych zajęciach językowych w naszym lokalu do świetlicy szkolnej, (dzieci będą przyprowadzane przez nas do wejścia do budynku szkoły),jeśli Dzieci zostaną przyprowadzone przez rodzica lub opiekuna do naszego lokalu.

W związku z przesunięciem daty rozpoczęcia roku szkolnego przesuwa się oczywiście termin ogłoszenia grafiku i podpisania umów. Będziemy Państwa na bieżąco informować o rozwoju sytuacji i nowych datach.

ORGANIZACJA ROKU SZKOLNEGO NA TERENIE SP 361 PRZY UL. RUSKOWY BRÓD - ZMIANY 

Informujemy, że na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie stworzyć na terenie Szkoły Podstawowej nr 361 grup kontynuujących. Będziemy kontaktować się z Państwem telefonicznie w celu ustalenia i zaproponowania innej lokalizacji w obrębie naszej białołęckiej filii.

BIURO - KONTAKT - dodatkowy nr tel! 

Zapraszamy do telefonicznego kontatku z Biurem naszej Szkoły: 696 076 027 lub nowym numerem 606 546 582. 

Pozdrawiamy

Early Stage Białołęka 2 

KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU ÓSMOKLASISTY​ ONLINE

DLA KOGO?

Zapraszamy uczniów klas 7 i 8 nieuczących się aktualnie na innych kursach w Early Stage.

JAK DŁUGO TRWA KURS?

Kurs trwa jeden rok szkolny. Kończy się zgodnie z kalendarzem roku szkolnego w Early Stage - zajęcia trwają również po napisaniu przez uczniów egzaminu ósmoklasisty. Po egzaminie główny focus naszych lekcji zostanie przesunięty w stronę rozwijania umiejętności mówienia oraz komunikowania się w codziennych sytuacjach.

JAKIE SĄ GŁÓWNE ZAŁOŻENIA METODYCZNE KURSU?

Głównym celem kursu jest maksymalnie efektywne przygotowanie uczniów do egzaminu ósmoklasisty.

Najważniejsze cechy kursu to:
- intensywność
- szybkie tempo pracy (dostosowane jednak do możliwości grupy)
- zaznajomienie uczniów i zapewnienie praktyki w rozwiązywaniu wszystkich formatów ćwiczeń występujących na egzaminie
- skupienie na rozwijaniu umiejętności wymaganych na egzaminie: rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu czytane, znajomość funkcji językowych, znajomość środków językowych (gramatyka i leksyka),umiejętność napisania krótkiego tekstu

-w drugiej części kursu - po napisaniu przez uczniów egzaminu - skoncentrujemy się bardziej na rozwijaniu umiejętności komunikacji
- wymagana intensywna praca ucznia w domu (obszerne prace domowe)

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA EARLY STAGE 

W trosce o bezpieczeństwa Uczniów i nasze, zdecydowaliśmy się wprowadzić procedurę regulującą zasady postępowania, mające na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 oraz zasady postępowania w przypadku zaistnienia podejrzenia zakażenia. Mailowo prześlemy szczegóły dotyczące tej procedury. 

LEKCJE POKAZOWE ONLINE  - 7 WRZEŚNIA godz. 18:00 - ZAPRASZAMY!

Serdecznie zapraszamy na lekcje pokazowe ONLINE dla uczniów z klas 0-3 w poniedziałek 7 września o godz. 18:00-18:45. 

Obowiązują zapisy: bialoleka.sekretariat@earlystage.pl/ 696 076 027 do dnia 5 września (piątek). 

Serdecznie zapraszamy! 

NOWA LOKALIZACJA - SP nr 361 przy ul. Ruskowy Bród 

Z radością informujemy, że w tym roku szkolnym prowadzimy zajęcia w nowej lokalizacji tj. na terenie nowej szkoły SP nr 361 przy ul. Ruskowy Bród 19 dla uczniów uczących się w tej szkole. 

Serdecznie zapraszamy! 

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/ 2021 TRWAJĄ!

Zapraszamy do wypełnienia deklaracji kontynuacji nauki, którą znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://earlystage.pl/pl/zapisy/bialoleka-2/kontynuacja

Zapraszamy też nowych Uczniów do naszej szkoły – zapisy do naszej placówki znajdą Państwo tutaj: https://earlystage.pl/pl/zapisy/bialoleka-2/nowy

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: 696 076 027/ bialoleka.sekretariat@earlystage.pl

 

Z pozdrowieniami 

Cennik na rok szkolny 2020/ 21 dla grup rozpoczynających 16,17 i 18 września
GRUPY 3-5latki
opłata semestralna 2020/21 1 175 zł
opłata miesięczna 2020/21 255 zł
opłata semestralna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 1125 zł
opłata miesięczna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 245 zł
opłata za przyprowadzanie 150 zł/ semestr
Cennik na rok szkolny 2020/ 21 dla grup rozpoczynających 16,17 i 18 września
GRUPA 0.0 (zerówka)
opłata semestralna 2020/21 1175 zł
opłata miesięczna 2020/21 255 zł
opłata semestralna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 1125 zł
opłata miesięczna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 245 zł
opłata za przyprowadzanie 150 zł/ semestr
Cennik na rok szkolny 2020/ 21 dla grup rozpoczynających 16,17 i 18 września
GRUPA 1.1 (1 klasa)
opłata semestralna 2020/21 1325 zł
opłata miesięczna 2020/21 285 zł
opłata semestralna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 1275 zł
opłata miesięczna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 275 zł
opłata za przyprowadzanie 150 zł/ semestr
Cennik na rok szkolny 2020/ 21 dla grup rozpoczynających 16,17 i 18 września
GRUPY 2.1 i wyższe (klasy 2-7/ 8)
opłata semestralna 2020/21 1375 zł
opłata miesięczna 2020/21 295 zł
opłata semestralna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 1325 zł
opłata miesięczna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 285 zł
opłata za przyprowadzanie 150 zł/ semestr
Cennik na rok szkolny 2020/ 21 dla grup rozpoczynających 16,17 i 18 września
GRUPY Pre -FCE i FCE (od 8.8 do 10.9)
opłata semestralna 2020/21 1625 zł
opłata miesięczna 2020/21 345 zł
opłata semestralna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 1575 zł
opłata miesięczna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 335 zł
opłata za przyprowadzanie 150 zł/ semestr
Cennik na rok szkolny 2020/ 21 dla grup rozpoczynających 16,17 i 18 września
GRUPY Pre-CAE i CAE (od 11.9-13.9)
opłata semestralna 2020/21 1675 zł
opłata miesięczna 2020/21 355 zł
opłata semestralna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 1625 zł
opłata miesięczna za jedno dziecko z rodzeństwa (2 dzieci) 2020/21 345 zł
opłata za przyprowadzanie 150 zł/ semestr
Poniżej znajduje się harmonogram płatności 2020/21 dla grup rozpoczynających naukę 16, 17 i 18 września (lokalizacje: ul. Zaułek 24, SP 112, ul. Złotokwiatu, ul. Głębocka).
UWAGA! Cennik oraz harmonogram płatności dla pozostałych lokalizacji (ul. Hemara 7 oraz ul. Juranda ze Spychowa 19d) jest inny ze względu na różne terminy ropoczęcia zajęć. Cennik został Państwu przesłany mailowo. Prosimy o uiszczenie opłat wg wysłanych załączników.  

 

Za rok nauki opłata jest uiszczana w 10 równych ratach miesięcznych lub 2 równych ratach semetralnych.

 

Termin płatności                          Rodzaj opłaty

 

20 września 2020                        I opłata semestralna

20 września 2020                         Opłata za przyprowadzanie (semestr I)

20 września 2020                         Opłata za materiały edukacyjne*

20 września 2020                         I opłata miesięczna

10 października 2020                   II opłata miesięczna

10 listopada 2020                        III opłata miesięczna

10 grudnia 2020                           IV opłata miesięczna

10 stycznia 2021                           V opłata miesięczna

10 lutego 2021                              II opłata semestralna

10 lutego 2021                              Opłata za przyprowadzanie (semestr II)

10 lutego 2021                              Opłata za materiały edukacyjne*

10 lutego 2021                              VI opłata miesięczna

10 marca 2021                              VII opłata miesięczna

10 kwietnia 2021                           VIII opłata miesięczna

10 maja 2021                                 IX opłata miesięczna

10 czerwca 2021                           X opłata miesięczna

 

* Opłata za materiały edukacyjne zgodna z Załącznikiem nr 4 do Umowy o przeprowadzenie kursu językowego.

 

Zniżki

 

 • Zniżka przy opłatach semestralnych

W przypadku uiszczenia dwóch opłat semestralnych, cena kursu jest o 200 zł niższa w stosunku do ceny kursu uiszczanej w systemie miesięcznym.

Zniżka przy opłacie semestralnej obowiązuje tylko w przypadku terminowej wpłaty.

W przypadku braku płatności do 20 września za I semestr oraz do 10 lutego za II semestr naliczane są opłaty w systemie miesięcznym.

 

 • Zniżka dla rodzeństwa w stosunku do płatności za cały kurs w systemie semestralnym i miesięcznym:

10 zł miesięcznie dla każdego z dwojga dzieci

15 zł miesięcznie dla każdego z trojga dzieci

20 zł miesięcznie dla każdego z czworga dzieci

 

Forma płatności

 

Wszystkich płatności należy dokonywać w formie przelewu.

 

Dane do przelewu: 

Nr konta: 23 1140 2004 0000 3102 4834 3180

(właściciel konta: ENGLISH WORLD -

- firma działająca na zasadzie franczyzy Early Stage,
ul. Osuchowska 7A/2, 03-143 Warszawa)

 

W tytule przelewu proszę wpisać: BIAŁOŁĘKA 2/ IMIĘ I NAZWISKO DZIECKA / MIESIĄC LUB SEMESTR, ZA KTÓRY PŁACIMY / EWENTUALNA OPŁATA ZA PRZYPROWADZANIE / EWENTUALNA ZNIŻKA DLA RODZEŃSTWA / OPŁATA ZA MATERIAŁY EDUKACYJNE

DBAMY O NASZE BEZPIECZEŃSTWO!
PRZEDSTAWIENIA ZIMOWE!
TRAVEL WONDERS - TELEDYSKI!
SPRING PLAYS
Zobacz więcej zdjęć i filmów