Białołęka I - angielski dla dzieci i młodzieży

Siedziba główna, sekretariat szkoły. Godziny pracy:
pon-czw 9.00-20.00 ; pt 9.00-18.00
Mehoffera 53
Warszawa
tarchomin@earlystage.pl
tel. 666 852 371, 602 597 277
DYREKTOR
Iwona Łopaciuk
iwona.lopaciuk@earlystage.pl
661 013 078
METODYK
Iwona Łopaciuk
iwona.lopaciuk@earlystage.pl
661 013 078

3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Warszawa – Siedziba główna, sekretariat szkoły. Godziny pracy:
pon-czw 9.00-20.00 ; pt 9.00-18.00

Mehoffera 53
Warszawa
tarchomin@earlystage.pl
tel. 666 852 371, 602 597 277

Warszawa – Galeria Pod Dębami

Pasłęcka 8d
Warszawa
tarchomin@earlystage.pl
tel. 22 614 31 64

Warszawa – Lokal przy SP Nr 344

Erazma z Zakroczymia 12
Warszawa
tarchomin@earlystage.pl
tel. 606 998 711

Warszawa – Lokal przy SP Nr 342, 154, 366

Strumykowa 40D
Warszawa
tarchomin@earlstage.pl
tel. 661 013 163
Start powtórzeń rocznych!

Mimo wielu niespodzianek i wydarzeń, któe w tym roku napotkaliśmy nasze zajecia były realizowane nieprzerwanie i juz w przyszłym tygodniu nasi uczniowie rozpoczynaja okres powtórzeń rocznych! Trzymamy kciuki za owocne powtórzenia - jesteśmy pewni, ze nasi uczniowie świetnie sobie z nimi poradzą :)! 

Warsztaty online dla naszych uczniów i ich przyjaciół/rodzeństwa :-)! 

Warsztaty w świecie online? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Serdecznie zapraszamy naszych uczniów i ich przyjaciół i rodzeństwa na warsztaty o teatyce ECO w świecie online! Zapisy przyjmujemy na ades tarchomin@earlystage.pl. Termin warsztatów: 30 maja (klasy 2,3),5 czerwca (klasy 0,1) oraz 06.06 dla rodzeństwa i przyjaciół naszych uczniów :)! Do zobaczenia :)! 

Zapisy na nowy rok szkolny już rozpoczęte! 

Od września serdecznie zapraszamy na nasze zajecia wszystkie dzieciaki z Tarchomina! Zapisy przez naszą stronę internetową - zakładka ZAPISY. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnosnie naszego kursu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 666 852 371 602 597 277 lub wysłanie maila na adres: tarchomin@earlystage.pl. Do zobaczenia na naszych zajeciach :-)!

Wybór szkoły językowej dla Twojego dziecka? Zapraszamy do lektury artykułu na naszym blogu a następnie na nasze zajęcia :-)!

Drodzy Rodzice! Ciekawy artykuł dotyczący kryteriów wyboru szkoły jezykowej dla dziecka znajdziecie pod tym linkiem: 

https://earlystage.pl/blog/2020/05/12/jak-wybrac-szkole-jezykowa/ 

Miłej lektury :-)! 

Early Stage Web Quest

Early Stage Web Quest to ostateczny finał i podsumowanie naszej nauki z książeczkami przygotowujacymi do egzaminów Cambridge na poziomach Movers, Flyers, KET, PET i unikalna możliwość sprawdzenia się i utrwalenia wszystkich wiadomości w atmosferze zabawy. Szczegóły juz 11 maja na Państwa skrzynkach mailowych! Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki :)!

Ostatnia prosta przed egzaminami końcowymi

Po majówce wystartowaliśmy w ostatnie 3 tygodnie pracy z materiałem kursowym, od 27 maja rozpoczynamy powtórzenia przed egzaminami rocznymi. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i nauczycieli :-)!

Przerwa majowa

Drodzy Rodzice! W związku z majówką w dniach 01.05-03.05 w naszej szkole nie prowadzimy zajęć. Na kolejne zajecia online zapraszamy od 4 maja. Życzymy udanego wypoczynku :)!

Nasza szkoła uznana za dobrego pracodawcę w czasch kryzysu (i nie tylko :))! Cieszymy się :-)!

Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu podlinkowanego poniżej: 

https://wyzwaniahr.pracuj.pl/dobry-pracodawca-na-trudne-czasy-case-study-early-stage/

https://weblog.infopraca.pl/2020/05/co-mozesz-zrobic-aby-w-dobie-kryzysu-wykorzystac-internet-do-rozwoju-firmy/?_thumbnail_id=177686

Nasz wysiłek i starania zostały dostrzeżone :)!

Dziękujemy!

Wesołych Świąt!

W tych niecodziennych okolicznościach chcielibysmy życzyć Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne - mimo, że nieco inne niż te, które znamy - były nadal okazją do spędzenia czasu z rodziną, rozmów i chwil wytchnienia, które pozwolą z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Happy Easter! 

Jednoczesnie przypominamy, że przerwa swiateczna w naszej szkole trwa w dniach 09.04.2020-14.04.2020, na kolejne zajęcia zapraszamy już 15 kwietnia. 

Pozdrawiamy,

Zespół Early Stage 

Zapraszamy do Przedszkola Early Stage on-line! 

Wszystkie dzieci w wieku 3-5 lat serdecznie zapraszamy do Przedszkola Early Stage online! Po szczegóły prosimy o kontakt pod numerem telefonu 666 852 371 lub na adres mailowy tarchomin@earlystage.pl. Czekamy na wszystkie przedszkolaki, które chciałyby spędzić fajne chwile w doborowym towarzystwie! Huggy, Polly i Auntie Aga na Was czekają :)!

Zajęcia jezyka angielskiego online

W związku z zamknięciem szkół i ogłoszeniem kwarantanny zawiesiliśmy prowadzenie zajęć stacjonarnych i od 16 marca przenieśliśmy je do świata online. Zapraszamy naszych uczniów na zajęcia online z lektorem juz od 30marca. Serdecznie zapraszamy! 

Próby do przedstawień wiosennych :)

Rozpoczynamy próby do przedstawień wiosennych! Nasi Mali Aktorzy z grup 0.0-2.2 już dają z siebie wszystko na próbach! Zapraszamy na nasze przedstawienia w weekend 21.-22.03 :)! Do zobaczenia :)!

Ferie zimowe

Uprzejmie informujemy, ze ferie zimowe w naszej szkole rozpoczynaja się 10 lutego i trwają do 21 lutego. W tym czasie nie prowadzimy zajęć, zapraszamy na nie z powrotem 24 lutego. W tym okresie nasz sekretariat będzie nieczynny. Do zobaczenia po feriach :)!

Nowy semestr 

juz 3 lutego rozpoczynamy nowy semestr wnaszej szkole! Nie mozemy doczekac się wspólnej przygody z angielskim w nowym półroczu :)! Zapraszamy na nasze zajęcia :)!

Egzaminy semestralne - czas start! 

Trzymamy za naszych uczniów kciuki! Połamania piór :):):)!!!

Wielki Bal Karnawałowy Early Stage zbliża się wielkimi krokami! 

Już 25 stycznia spotkamy sie na Strumykowej na wspólnej zabawie w radosnych rytmach muzyki! Pobawimy sie po angielsku, rozbijemy piniatę, spotkamy się z przyjaciółmi, złapiemy smoka :)! Juz nie mozemy sie Was doczekać :)! Do zobaczenia :)!

Powtórzenia do egzaminów semestralnych - czas start :)!

Nasi uczniowie z noworoczną energią rozpoczęli przygotowania do egzaminów semestralnych! Arkusze powtórzeniowe poszły w ruch, powtarzamy historyjki, słownictwo i struktury a wszystko oczywiście w atmosferze zabawy, radości i usmiechu :)! 

WOŚP na Białołęce - byliśmy z Wami :)

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjec w GALERII z tego wydarzenia! Oj, działo się :)! 

Wesołych Świąt! 

Wszystkim naszym uczniom oraz ich Rodzinom składamy najserdeczniejsze zyczenia pogodnych i radosnych Świąt oraz samych wspaniałości w nowym roku! Oby przynosił mnóstwo radosci i spełnienia!

 

Zespół Early Stage Białołęka I 

Przerwa świąteczna 

Pragniemy poinformować, że w dniach 23 grudnia-6 stycznia nasza szkoła nie prowadzi zajęć. Zapraszamy 7 stycznia :)! 

Przedstawienia zimowe - zapraszamy do obejrzenia zdjec w naszej galerii :)!

Przedstawienia Zimowe 2019 juz za nami! Nasi aktorzy spisali się na medal, to był dzień pełen wrazeń, wzruszeń i emocji :)! Aby je troche przybliżyc, serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjeć z tego ważnego dla naszej szkoły dnia w naszej galerii :).

Przedstawienia zimowe - serdecznie zapraszamy :)! 

Juz w tę sobotę tj. 7 grudnia, nasi najmłodsi uczniowie z klas 0 i 1 wcielą sie w role Mikołaja, reniferów oraz snieżynek i bedą opowiadać bożonarodzniowe historie po angielsku z sobie właściwą energią i zaangażowaniem. Nie możemy sie doczekać kiedy zobaczymy naszych Małych Aktorów na scenie :)! Do zobaczenia na Strumykowej :)! 

Warsztaty językowe dla grup 3+ - zapisy ruszyły! 

Serdecznie zapraszamy naszych starszych uczniów na warsztaty jezykowe, na których będą mogli poznac techniki egzaminacyjne typowe dla egzaminów międzynarodowych: Starters, Movers, Flyers, Ket, Pet, First, Advanced. Wspólnie zrobimy krok w kierunku ich zdania :)!

Warsztaty Thanksgiving 

Ruszyły juz zapisy na warsztaty zwiazane z obchodami Świeta Dziękczynienia! Tym razem zapraszamy w sobotę 23.11 naszych najmłodszych uczniów z grup 0.0-1.1. Liczymy na fantastyczną wspólną zabawę i poszerzanie umiejętności językowych :).

Próby do przedstawień zimowych juz ruszyły! 

Nasze korytarze juz rozbrzmiewaja wesołym spiewem i dzwiękiem dzwoneczków! Najmłodsi nasi uczniowie pilnie ćwiczą swoje role przed wielkim występem, na który zapraszamy ich Rodziców i najbliższych już w sobotę 7 grudnia. Zaproszenia zostana Państwu dostarczone do rąk własnych przez same dzieciaki :)! Trzymamy kciuki za udane próby :)!

 

Zdjecia z balu Halloweenowego juz w naszej galerii! 

Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia, działo się, oj działo :)! Dziękujemy za wspólną, fantastyczna zabawę :)!

 

Wielki Bal Halloweenowy!

Już w sobotę 26.10 zapraszamy serdecznie wszystkich naszych uczniów z grup 0.0-2.2 do wyśmienitej zabawy na Wielkim Balu Halloweenowym! Spotykamy się w naszym lokalu przy ulicy Mehoffera 53 :)! Zapewniamy mnóstwo aktywności językowych, moc gier i zabaw oraz niezapomniane wrażenia J! Zapisy już trwają, zapraszamy do kontaktu na tarchomin@earlystage.pl. Do zobaczenia :)!!!!

 

Start zajęć w nowym roku szkolnym!


Nasze zajęcia startują już w najbliższa środę, tj. 18.09. Już nie możemy doczekać się, aż zobaczymy naszych uczniów po przerwie wakacyjnej! Do zobaczenia :)!

 

Lekcje pokazowe – zapraszamy!

Już 5 września o 17.30 zapraszamy wszystkie dzieciaki w wieku 6 i 7 lat z Tarchomina i nie tylko do wspaniałej zabawy na naszych bezpłatnych zajęciach pokazowych z Panią Marysią! Potężna dawka świetnego humoru i angielskiego gwarantowana :)! Zapisy pod numerem telefonu 666 852 371. Decyduje kolejność zgłoszeń! Zapraszamy :)! 

 

Zapisy na nowy rok szkolny już trwają! 

Zapraszamy na nasze zajęcia - zapisy już ruszyły: www.earlystage.pl. Po szczegółowe informacje zapraszamy pod numer telefonu  666 852 371 lub adres mejlowy tarchomin@earlystage.pl

 
Egzaminy końcowe!

 

Już za chwilę nasi uczniowe podejdą do egzaminów końcowych. Jesteśmy pewni, że poradzą sobie świetnie! Trzymamy kciuki!

Good luck!!!

Zagadkowa Fabryka Wypieków z okazji naszych 25 urodzin!

 

W Fabryce spotkacie smakowite łamigłówki, warzywne puzzle, ukryte owoce, kłódki, kody, hasła i wiele innych zadań godnych cukierniczych masterchefów i małych detektywów.

Zapraszamy od 7-12 maja. Więcej informacji i zapisy pod numerem: 666 852 371

 

P.S. Świętujemy urodziny, więc wejście do Zagadkowej Fabryki Wypieków jest bezpłatne!

25 lat Early Stage!

Wciąż się rozwijamy i z okazji 25-lecia wydaliśmy darmową APLIKACJĘ MUZYCZNĄ Early Stage dostępną w sklepach App Store i Google Play. Dzięki aplikacji nasi uczniowie mogą słuchać kursowych piosenek na telefonach i tabletach :-)

 

Dokumenty i pliki

Zapraszamy do strefy dla rodziców, gdzie znajdują się ważne dokumenty i pliki.

W Early Stage można płacić miesięcznie (opłata w 10 równych częściach) lub semestralnie (opłata w 2 równych częściach).

Tabela płatności rok szkolny 2019/2020
  GRUPA 6-latkiGRUPA 7-latkiGRUPA 8-latki i starsze GRUPA pre-FCE, FCEGRUPA pre-CAE, CAE
  2 x 60 minut2 x 70 minut2 × 90 minut2 × 90 minut2 × 90 minut
opłata semestralna 1 175zł1 325zł1 375zł1 625zł1 675zł
opłata miesięczna 255zł285zł295zł345zł355zł
opłata semestralna rodzeństwa (2 dzieci) 1 125zł1 275zł1 325zł1 575zł1 625zł
opłata miesięczna rodzeństwa (2 dzieci) 245zł275zł285zł335zł

345zł

 

 

 

Wszystkie płatności należy dokonywać w formie przelewu:

Early Stage Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, ul. Świeradowska 42, 02-662 Warszawa

Nr konta: 12 1090 1870 0000 0005 0400 1616

 

CARNIVAL BALL 2020
CARNIVAL BALL 2020
Winter Shows 2019
Bal Halloweenowy 2019! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć :)!
Zobacz więcej zdjęć i filmów