Rywalizacja, porównania i presja - jak wpływają na rozwój dzieci?

Podczas bezpłatnego webinarium dla rodziców zastanowimy się, w jaki sposób porównania i presja wpływają na nasze dzieci.

25.02.2021

godz.: 21:00

O webinarium "Rywalizacja, porównania i presja":

Spora część współczesnych dzieci stawiana jest przed silną presją osiągnięć, dostawania lepszych ocen, uczęszczania na coraz większą liczbę zajęć dodatkowych... Podczas webinarium odpowiemy na pytanie, czy taka codzienna rywalizacja jest niezbędna do rozwoju dziecka.

Zastanowimy się również, w jaki sposób porównania i presja wpływają na nasze dzieci – odpowiedź może Was zdziwić! Powiemy również o tym, co wspiera rozwój i jednocześnie służy poczuciu wartości.

Na koniec znajdziemy też czas na rozmowę z widzami oraz odpowiemy na pojawiające się pytania.

Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowany webinarem: Rywalizacja, porównania i presja?

  • Webinarium jest skierowane do rodziców.
  • Webinarium jest bezpłatne.
  • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.
  • Wszystkim zapisanym wyślemy link do powtórki.

Prowadzący

Milena Pacuda

Psycholożka i psychoterapeutka z Ośrodka Wsparcia i Rozwoju Bliskie Miejsce

Wspiera rodziców w budowaniu relacji opartych na silnej więzi, głębokim szacunku i zrozumieniu. Pomaga w odkrywaniu własnej drogi rodzicielstwa, wspierając procesy rozpoznawania, nazywania, a także akceptowania emocji i potrzeb.

Ula Malko

Psycholożka, psychoterapeutka rodzinna z ośrodka Bliskie Miejsce

Od jedenastu lat pracuje z małymi dziećmi i ich rodzicami. Bliskie jej jest myślenie, że rodzic jest ekspertem od swoich dzieci – dlatego z szacunkiem, otwartością i uważnością pomaga mu odkrywać w sobie rodzicielskie kompetencje.

Kim jesteśmy? O Early Stage!

Na co dzień prowadzimy szkołę angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage, a w czwartkowe wieczory transmitujemy webinaria skierowane do każdego rodzica. Spotkać można u nas tematy psychologiczne oraz pomysły na połączenie zabawy z nauką angielskiego. Przedstawiamy naszą wizję szczęśliwego rodzicielstwa. Pokażemy Ci metody na to, jak wykorzystywać naturalną kreatywność Twojego dziecka, do tego żeby uczyło się efektywnie i z radością. Zapraszamy – korzystaj z tych materiałów, a jeśli Ci się spodoba lub przyda – poleć nas swoim znajomym!

W Early Stage wierzymy, że nauka języka obcego to ciekawa podróż, która otwiera dzieci na świat. Zaczyna się od jednego słowa, a kończy na długich opowieściach. Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 19 lat. Składają się z fascynujących lekcji języka angielskiego, prowadzonych przez utalentowanych lektorów. Realizują autorski program, dostosowany do poziomu i możliwości dzieci, gwarantujący efektywną naukę języka angielskiego.

Jeśli chcesz poznać nasz kolorowy świat, zapraszamy Cię za kulisy Early Stage – na naszą stronę internetową earlystage.pl!