Rozwój kompetencji przyszłości
w szkole i w domu

Podczas bezpłatnego webinarium dla rodziców podejmiemy temat kompetencji,
które w XXI wieku staną się pożądane na rynku pracy.

21.01.2020

godz.: 21:00

O webinarium "Rozwój kompetencji przyszłości w szkole i w domu":

Webinarium poświęcone będzie szerokiemu pojęciu kompetencji przyszłości. Wraz z Dorotą Ścisłowską, dyrektorem EdTech w Early Stage, webinarium poprowadzą Marta i Paulina Orbitowskie – eduScrum Masterki.

Podczas naszego webinaru prowadzące przedstawią kilka definicji kompetencji przyszłości. Opowiedzą również o tym, jakie kompetencje XXI wieku są są obecnie poszukiwane przez pracodawców. Zaprezentują również, na przykładzie metody eduScrum, jak te umiejętności mogą być wspierane w szkole oraz domu – środowiskach, które w znacznym stopniu kształcą przyszłych dorosłych.

Na koniec Dorota, Marta i Paulina znajdą czas na odpowiedzi na pytania oraz interakcję z widzami!

Zainteresowany webinarem: Rozwój kompetencji przyszłości w szkole i w domu ?

  • Webinarium jest skierowane do rodziców.
  • Webinarium jest bezpłatne.
  • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.
  • Wszystkim zapisanym wyślemy link do powtórki z nagraniem webinarium.

Prowadzący

Dorota Ścisłowska

Dyrektor metodyczny EdTech w Early Stage

Zajmuje się wdrażaniem nowych technologii w nauczaniu języków. Dodatkowo jest współodpowiedzialna za narzędzia online ułatwiające pracę nauczycielom i rodzicom – e-dziennik w systemie Early Stage Office dla nauczycieli oraz Early Stage Online dla rodziców.

Najnowszymi technologiami interesuje się od kilku lat, jest doskonale obeznana z narzędziami Google. Uważa, że dzięki obeznaniu z najnowszymi technologiami można ułatwić sobie życie! :)

Marta Orbitowska

Scrum Master z dużym doświadczeniem w działaniu na rzecz Zespołów Scrumowych, Właścicieli Produktów i Interesariuszom, by działały zgodnie z wartościami i zasadami Scrum oraz w zrozumieniu i wdrażaniu Scrum.

Jako Agile Coach wspiera organizacje w adaptacji do zmian w szybko zmieniającym się otoczeniu biznesowym. Stosuje podejście Zarządzanie 3.0 na co dzień.

eduScrum Trainer z pasji - łączy świat edukacji ze światem biznesu, dzieląc się swoimi doświadczeniami i łącząc potrzeby ich potrzeby adaptacji w świecie VUCA.

Paulina Orbitowska

eduScrum Masterka, trenerka komunikacji empatycznej, nauczycielka, Business & Life Coach

Z licznych podróży, nauk społecznych oraz edukacji czerpie wiedzę i inspirację do tego by być liderem zmiany w oświacie. eduScrum jest dla niej połączeniem wiary w nieograniczone zasoby dzieci i młodzieży, w ich chęć i możliwości aktywnej współpracy opartej na szacunku i empatii z efektywnością zawartą w Scrum.

Wierzy, że społeczne zmiany w świecie edukacji, można oprzeć o uważność oraz empatię, które otwierają drogę do efektywnej komunikacji i współpracy. Jest zwolennikiem zasady „Connection before correction” i ciężko pracuje, aby stała się ona jej codzienną praktyką.

Kim jesteśmy? O Early Stage!

Na co dzień prowadzimy szkołę angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage, a w czwartkowe wieczory transmitujemy webinaria skierowane do każdego rodzica. Spotkać można u nas tematy psychologiczne oraz pomysły na połączenie zabawy z nauką angielskiego. Przedstawiamy naszą wizję szczęśliwego rodzicielstwa. Pokażemy Ci metody na to, jak wykorzystywać naturalną kreatywność Twojego dziecka, do tego żeby uczyło się efektywnie i z radością. Zapraszamy – korzystaj z tych materiałów, a jeśli Ci się spodoba lub przyda – poleć nas swoim znajomym!

W Early Stage wierzymy, że nauka języka obcego to ciekawa podróż, która otwiera dzieci na świat. Zaczyna się od jednego słowa, a kończy na długich opowieściach. Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 19 lat. Składają się z fascynujących lekcji języka angielskiego, prowadzonych przez utalentowanych lektorów. Realizują autorski program, dostosowany do poziomu i możliwości dzieci, gwarantujący efektywną naukę języka angielskiego.

Jeśli chcesz poznać nasz kolorowy świat, zapraszamy Cię za kulisy Early Stage – na naszą stronę internetową earlystage.pl!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Early Stage - zapisz się do newslettera!