Wakacyjna przerwa

W trakcie wakacji nie prowadzimy nowych webinarów. Po świeżą dawkę wiedzy psychologicznej i kreatywnej nauki zapraszamy od września! Zapisz się do naszego newslettera, żeby nie przegapić żadnego z nadchodzących wydarzeń.

A jeśli chcesz wrócić do jakiegoś webinaru - zachęcamy do obejrzenia powtórki!

Szkoła na horyzoncie!

 • Jak wspierać dziecko w powrocie do szkoły po pandemicznej rzeczywistości?
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Jak dzieci uczą się języków?

 • Poruszamy temat edukacji językowej oraz sprawdzonych metod, które pomagają dziecku w nauce.
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Neurodydaktyka, czyli jak pobudzić mózg do nauki?

 • Podjęliśmy temat neurodydaktyki i opowiedzieliśmy, czym właściwie jest proces uczenia się.
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Domowe gry i zabawy po angielsku dla przedszkolaków!

 • Domowe gry i zabawy, które zaciekawią każdego przedszkolaka!
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Motywacja nastolatków

 • Jak wspierać nastolatka w opiekowaniu się swoją motywacją.
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Rozwój kompetencji przyszłości w szkole i w domu

 • Kompetencje, które w XXI wieku staną się pożądane na rynku pracy.
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Kiedy zacząć i jak budować kontakt dziecka z nowymi technologiami?

 • Seria podcastów i webinarium przeznaczone dla Rodziców najmłodszych dzieci (do 10 lat) opowiadających o kontakcie dziecka z nowymi technologiami.
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Nastolatki w sieci

 • Seria podcastów i webinarium przeznaczone dla Rodziców nastolatków pomagające w zrozumieniu Internetowego świata swojego dziecka. Zwraca uwagę na szanse i zagrożenia Internetu oraz radzi, jak rozmawiać o tym z dzieckiem.
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Rywalizacja, porównania i presja - jak wpływają na rozwój dzieci?

 • W jaki sposób porównania i presja wpływają na nasze dzieci.
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

JA w Internecie - cykl dla nastolatków!

 • Seria podcastów i webinarów przeznaczona dla nastolatków (oraz ich rodziców :), pomagająca w lepszym zrozumieniu Internetu. Będziemy mówić o hejcie, danych i... sukcesie w Internecie!
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Moje dziecko idzie do pierwszej klasy - cykl webinarów o adaptacji w szkole podstawowej

 • Webinarium jest skierowane do rodziców dzieci przedszkolnych i sześciolatków.
 • Po każdym webinarium otrzymasz powtórkę wydarzenia.
 • Uczestnictwo w cyklu jest bezpłatne.
 • Nie wydajemy certyfikatów za uczestnictwo.

Kim jesteśmy? O Early Stage!

Na co dzień prowadzimy szkołę angielskiego dla dzieci i młodzieży Early Stage, a w czwartkowe wieczory transmitujemy webinaria skierowane do każdego rodzica. Spotkać można u nas tematy psychologiczne oraz pomysły na połączenie zabawy z nauką angielskiego. Przedstawiamy naszą wizję szczęśliwego rodzicielstwa. Pokażemy Ci metody na to, jak wykorzystywać naturalną kreatywność Twojego dziecka, do tego żeby uczyło się efektywnie i z radością. Zapraszamy – korzystaj z tych materiałów, a jeśli Ci się spodoba lub przyda – poleć nas swoim znajomym!

W Early Stage wierzymy, że nauka języka obcego to ciekawa podróż, która otwiera dzieci na świat. Zaczyna się od jednego słowa, a kończy na długich opowieściach. Nasze kursy przeznaczone są dla dzieci w wieku od 3 do 19 lat. Składają się z fascynujących lekcji języka angielskiego, prowadzonych przez utalentowanych lektorów. Realizują autorski program, dostosowany do poziomu i możliwości dzieci, gwarantujący efektywną naukę języka angielskiego.

Jeśli chcesz poznać nasz kolorowy świat, zapraszamy Cię za kulisy Early Stage – na naszą stronę internetową earlystage.pl!

Jeśli chcesz być na bieżąco z tym, co dzieje się w Early Stage - zapisz się do newslettera!

Administratorem danych osobowych jest ES EDUCATION Bochińska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, wpisana do rejestru  przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy w Warszawie XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000883647, ul. Pl. Wilsona 4/15, 01-626 Warszawa, NIP: 5252852107, REGON: 388226255 adres e-mail: d.osobowe@earlystage.pl („ES EDUCATION”).

Adres e-mail będzie przetwarzany jako dana osobowa, na podstawie udzielonej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – „RODO”). Dane osobowe będą też przetwarzane, bo jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów realizowanych przez ES EDUCATION Bochińska i Wspólnicy Spółka Komandytowa w związku z ustaleniem, dochodzeniem lub obroną ewentualnych roszczeń (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).

Dane osobowe przechowywane są do czasu odwołania zgody bądź też do zakończenia przesyłania przez ES EDUCATION informacji marketingowych. Zgoda na ich przetwarzanie może zostać wycofana w każdym momencie poprzez zaznaczenie rezygnacji w otrzymanej wiadomości e-mail z informacją marketingową przy czym nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody (z uwzględnieniem okresów przedawnienia).

Ma Pani/Pan prawo do dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia („prawo do bycia zapomnianym”) lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych do innego administratora oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Ma Pan/Pani również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania (gdy przetwarzanie oparte jest na art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). Realizacja tych praw, poza wniesieniem skargi do organu nadzorczego, może odbywać się poprzez wskazanie swoich żądań i przesłanie ich na adres e-mail: d.osobowe@earlystage.pl lub w inny wybrany przez Panią/Pana sposób.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie wynika z przepisów, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości otrzymania informacji marketingowych od ES EDUCATION. Na podstawie danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje, w tym nie stosuje się profilowania.

ES EDUCATION. informuje również, że dane osobowe przetwarzane są przy pomocy usług Facebook Inc. z siedzibą w Stanach Zjednoczonych i Facebook Limited z siedzibą w Irlandii, jako procesora, a tym samym dochodzi do przekazywania tych danych do państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przekazanie takie jest możliwe, gdyż w/w odbiorcy danych powołują się w swoich politykach prywatności lub innych zasadach dotyczących ochrony danych osobowych na standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską. Informacje o zasadach dotyczących przetwarzania danych osobowych na w/w portalach znajdują się w dostępnych na ich stronach www dokumentach związanych z ochroną danych osobowych.

ES EDUCATION informuje również, że dane osobowe przetwarzane są przy pomocy usług Google LLC, jako procesora, a tym samym dochodzi do przekazywania tych danych do państwa spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego tj. do Stanów Zjednoczonych Ameryki. Przekazanie takie jest możliwe, gdyż podmiot Google LLC powołuje się w swoich politykach prywatności lub innych zasadach dotyczących ochrony danych osobowych na standardowe klauzule ochrony danych przyjęte przez Komisję Europejską. Informacje o zasadach dotyczących przetwarzania danych osobowych przez Google LLC znajdują się w dostępnych na jego stronach www dokumentach związanych z ochroną danych osobowych: https://policies.google.com/privacy?hl=pl-PL.