Białołęka I - English for children and teenagers

Siedziba główna, sekretariat szkoły
Mehoffera 53
Warszawa
tarchomin.sekretariat@earlystage.pl
tel. 666 852 371, 602 597 277
DYREKTOR
Magdalena Łukasik
magdalena.lukasik@earlystage.pl
532 373 327
METODYK
Weronika Puszyk
weronika.puszyk@earlystage.pl
698 612 437

3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Warszawa – Siedziba główna, sekretariat szkoły

Mehoffera 53
Warszawa
tarchomin.sekretariat@earlystage.pl
tel. 666 852 371, 602 597 277

Warszawa – Galeria Pod Dębami

Pasłęcka 8d
Warszawa
tarchomin.sekretariat@earlystage.pl
tel. 22 614 31 64

Warszawa – Lokal przy SP Nr 344

Erazma z Zakroczymia 12
Warszawa
erazma@earlystage.pl
tel. 606 998 711, 602 597 277

Warszawa – Lokal przy SP Nr 342, 154, 366

Strumykowa 40D
Warszawa
tarchomin.sekretariat@earlystage.pl
tel. 661 013 163
2021-04-15
Zapraszamy na kwietniowe bezpłatne webinarium :)
Rywalizacja, porównania i presja – jak wpływają na rozwój dzieci?
w najbliższy czwartek (15 kwietnia) o godz. 21:00 odbędzie się bezpłatne webinarium dla rodziców prowadzone przez psychoterapeutki z ośrodka Bliskie Miejsce, na które serdecznie Państwa zapraszamy.
 
Nasi goście opowiedzą, w jaki sposób porównania i presja wpływają na dzieci oraz czy rywalizacja jest niezbędna do rozwoju. Znajdzie się również czas na pytania i odpowiedzi.
 
Poniżej przesyłamy link do zapisów:
 
 
Zdalny system nauczania w klsach 1-3 od poniedziałku 22.03.2021
Drodzy Rodzice,
w związku z wprowadzeniem zdalnego systemu nauczania w klasach 1-3 SP również i nasze grupy z tego zakresu wiekowego od poniedziałku 22 marca przechodzą na taki system pracy. Szczegóły otrzymali Państwo drogą mailową. Tym samym wszystkie grupy z zakrsu 1.1 -CAE pracują w trybie zdalnym aż do odwołania.
W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Jak zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji :-).
 
Z pozdrowieniami,
Zespół Early Stage 
Hybrydowy system nauczania w klasach 1-3 od poniedziałku 15.03.2021
Drodzy Rodzice,
w związku z wprowadzeniem hybrydowego systemu nauczania w klasach 1-3 SP również i nasze grupy z tego zakresu wiekowego od poniedziałku 15 marca przechodzą na taki system pracy. Szczegóły otrzymaja Państwo drogą mailową. W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Jak zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji i wierzymy, że i z tym wyzwaniem wspólnie sobie poradzimy :-)!
 
Z pozdrowieniami,
Zespół Early Stage 
 
 
Marcowe webinaria w Early Stage :)
Marzec będzie obfitował w dodatkową porcję wiedzy o cyberprzestrzeni! W ramach naszego tegorocznego projektu web.wise.world szykujemy specjalne webinaria dla naszych uczniów! Jeśli chcesz wzmocnić swoje dziecko w świadomym korzystaniu z Internetu – zapisz je na marcowe wydarzenia lub podeślij link, aby zrobiło to samodzielnie. Rodzice oczywiście są również mile widziani :-)
  • Twoje dane to waluta. Jak nie przepłacać i chronić swoje dane i wizerunek w sieci?

Termin: 22 marca, godz. 19:00

Zapisy: https://earlystage.pl/webinaria/ja-w-internecie-cykl-dla-nastolatkow/ 

Prowadzi: Maciej Sopyło

 

  • Hejt nasz codzienny. Jak radzić sobie z niechcianymi opiniami w sieci?

Termin: 25 marca, godz. 19:00
Zapisy: https://earlystage.pl/webinaria/ja-w-internecie-cykl-dla-nastolatkow/ 

Prowadzi: Maciej Sopyło

 

Sesja egzaminacyjna 2020/2021 :-)
Nasi uczniowie pilnie przygotowuja sie do egzaminów semestralnych: młodsi bawia sie i pracuja w klasie, starsi poszerzaja swoje umiejętności językowe w trakcie zajeć online. Egzaminy już za tydzień! Serdecznie trzymamy za Was kciuki! Połamania piór (lub klawiatury :-))!!!
 
Zespół Early Stage
 

Start projektu międzynarodowego web.wise.world! 

Już 12 pażdziernika startujemy z naszym projektem rocznym! Tym razem będziemy zgłebiać tajniki cyberprzestrzeni, oczywiście po angielsku :-)! Wszystkie nasze materiały znajdą Państwo na naszej platformie, na której również znajduje się bogactwo dodatkowych gier i zabaw językowych online, dzięki którym dzieciaki w przystępny sposób będą poszerzały znajomość języka angielskiego :-)! Serdecznie zapraszamy do korzystania, szczegóły otrzymali Państwo w mailu. 
 
Zapraszamy na warsztaty językowe w naszej szkole!
Już od weekendu 17.10 startujemy z cyklem naszych warsztatów jezykowo-kulturowych. Zaproszenia na warsztaty otrzymują Państwo cyklicznie droga mailową. Pragniemy zapewnić naszym uczniom dodatkowe zajęcia, na których w zależności od potrzeby i etapu nauki w naszej szkole bedą mogli rozwijać swoje ogólne umiejetnosci jezykowe, poznawać kulturę i obyczaje krajów anglojezycznych a także przygotowywać sie do egzaminów zewnetrznych (STARTERS, MOVERS, FLYERS, KET, PET, FIRST, CAE). Gwarantujemy wspaniałą zabawę i solidną dawkę jezyka angielskiego podaną w atrakcyjnej i przystępnej formie :-). Do zobaczenia!
Zapraszamy na nasze zajęcia!
Zapraszamy na nasze zajęcia wszystkie dzieciaki, które chciałyby z nami wkroczyc w fascynujący świat jezyka angielskiego! Zapisy nadal trwają! Po szczegóły zapraszamy do naszego sekretariatu: tarchomin@earlystage.pl. 
 
 
 
Opinie Rodziców naszych uczniów o nauce w naszej szkole. Dziekujemy za zaufanie! :-)
"Kocham pracować z profesjonalistami w swojej dziedzinie i mam to szczęście, że także moje dzieci mogą zdobywać wiedzę pod okiem profesjonalistów z Early Stage. Tu nie ma miejsca na półśrodki - wszystko jest na serio i pełną parą! I za to Wam Early dziękuję, ze wczasach bylejakości i tandety - stawiacie na to, co jest najważniejsze czyli jakość!"
Mama Bartka 
 
"Jestem pełna podziwu jak szybko szkoła zdołał przejść na system nauczania online i dostosować się do zaistniałej sytuacji, nie było żadnej przerwy w kontynuacji nauki. Syn po pierwszym roku uczęszczania do Early znacznie wyprzedza standardowy program nauczania i swoich rówieśników. Materiały do nauki, pomimo tego że jest ich bardzo dużo (3 podręczniki i 3 CD),są bardzo przystępne i zachęcające do nauki dla dzieci. Materiał i program dostosowany w 100% do etapu i wieku dzieci. z przyjemnością zapisałam syna na kolejny rok."
Magda - mama Franka (7 lat) Warszawa
 
"Najlepsza szkoła języka angielskiego w Warszawie. Dziecko zawsze bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach, postępy w nauce widać z tygodnia na tydzień. Lekcje zdalne od marca na najwyższym poziomie! Szkoła w dobie pandemii poradziła sobie doskonale! Jesteście bezkonkurencyjni! :)"
Elwira, mama Miko lat 8
 
"Do szkoły trafiliśmy z polecenia znajomych. Najlepsza decyzja ;) Bardzo wymagający lektorzy, zaangażowani w swoją pracę, potrafią zainteresować, zachęcić dzieci do nauki ;) w okresie epidemii nauczanie zdalne na bardzo wysokim poziomie. Polecam!"
Dorota, mama Basi 10 lat 
 
"Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji oraz efektów - widzę, ile moja córka już umie i bardzo mnie to cieszy. Jestem pewna, że jest to skutek uczenia się w Państwa szkole (poza oczywistym wpływem gier, youtube'a i innych tick-tocków :)). Córka ma 12 lat i już swobodnie ogląda seriale w oryginale bez polskich napisów. Sama jestem nauczycielem jęz. angielskiego w liceum i jeśli dostaję pod swoje skrzydła jakiegoś ucznia, którego angielski jest na świetnym poziomie, to na 99% uczeń ten jest po Early Stage :) Poleciłam Waszą szkołę już chyba wszystkim moim znajomym w Polsce. Gratulacje!"
Agnieszka, mama Emilki (12 lat),Warszawa
 
"Jako rodzić widzę, ze syn chętnie uczestniczy w zajęciach. Z pewnością dużą zaletą jest przesympatyczna Pani Ania, którą dzieci uwielbiają. Zawsze pomocna." 
 
"Polecam Early Stage! Szczęśliwe dziecko to zadowolony rodzic :) Trafiona inwestycja w przyszłość dziecka!" 
 
"Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły językowej dla moich synów (8 i 11 lat). Chłopcy chętnie uczestniczą w zajęciach i wykorzystują to, czego się nauczyli. Metody stosowane w ES są różnorodne, oparte o mnemotechniki, co przyspiesza zapamiętywanie i uatrakcyjnia naukę. Dzieci same zauważają, że ich poziom języka jest wyższy niż kolegów korzystających z innych szkół i kursów."
Renata, mama Filipa i Olka (11 i 8 lat).
 
"Szkoła ma wspaniałych nauczycieli i ciekawy program. Moje dziecko od najmłodszych lat uczy się j. ang. z przyjemnością i łatwością. Po 4 latach nauki efekty są widoczne, cieszę się, że był to dobrze wykorzystany czas. Sprawdziła się nauka w systemie stacjonarnym oraz on-line." 
mama Ani (10 lat) Warszawa
 
 
 

 

Dokumenty i pliki

Zapraszamy do strefy dla rodziców, gdzie znajdują się ważne dokumenty i pliki.

W Early Stage można płacić miesięcznie (opłata w 10 równych częściach) lub semestralnie (opłata w 2 równych częściach).

Tabela płatności rok szkolny 2020/2021
  GRUPA 6-latkiGRUPA 7-latkiGRUPA 8-latki i starsze GRUPA pre-FCE, FCEGRUPA pre-CAE, CAE
  2 x 60 minut2 x 70 minut2 × 90 minut2 × 90 minut2 × 90 minut
opłata semestralna 1 175zł1 325zł1 375zł1 625zł1 675zł
opłata miesięczna 255zł285zł295zł345zł355zł
opłata semestralna rodzeństwa (2 dzieci) 1 125zł1 275zł1 325zł1 575zł1 625zł
opłata miesięczna rodzeństwa (2 dzieci) 245zł275zł285zł335zł

345zł

 

 

 

 

 

CRAZY CHRISTMAS TREE 2020 :-)!
CARNIVAL BALL 2020
CARNIVAL BALL 2020
Winter Shows 2019
Zobacz więcej zdjęć i filmów