Białołęka I - English for children and teenagers

Siedziba główna, sekretariat szkoły
Mehoffera 53
Warszawa
tarchomin@earlystage.pl
tel. 666 852 371, 602 597 277
DYREKTOR
Iwona Łopaciuk
iwona.lopaciuk@earlystage.pl
661 013 078
WICEDYREKTOR
Magdalena Łukasik
magdalena.lukasik@earlystage.pl
532 373 327
METODYK
Iwona Łopaciuk
iwona.lopaciuk@earlystage.pl
661 013 078

3-5 lat
6-9 lat
10-14 lat
15-19 lat

Warszawa – Siedziba główna, sekretariat szkoły

Mehoffera 53
Warszawa
tarchomin@earlystage.pl
tel. 666 852 371, 602 597 277

Warszawa – Galeria Pod Dębami

Pasłęcka 8d
Warszawa
tarchomin@earlystage.pl
tel. 22 614 31 64

Warszawa – Lokal przy SP Nr 344

Erazma z Zakroczymia 12
Warszawa
tarchomin@earlystage.pl
tel. 606 998 711

Warszawa – Lokal przy SP Nr 342, 154, 366

Strumykowa 40D
Warszawa
tarchomin@earlystage.pl
tel. 661 013 163
Przerwa świąteczna i ferie zimowe 2021 
Drodzy Rodzice,
spieszymy poinformować, że w trakcie przerwy świątecznej i ferii (23.12.2020-17.01.2021) zajęcia w naszej szkole nie odbywają się. Do wspólnej nauki zapraszamy w poniedziałek 18 stycznia 2021 . 
Jeśli nastąpią zmiany w trybie nauczania (przejście na tryb stacjonarny),będziemy o tym Państwa informować drogą mailową. 
Z pozdrowieniami, 
Zespół Early Stage
 
Merry Christmas and a Happy New Year! 
Drodzy Rodzice,
z okazji nadchodzących Świąt, składamy Wam najpiękniejsze życzenia! A wśród nich przede wszystkim życzenia zdrowia, optymizmu oraz wewnętrznego spokoju. Zbliżamy się do nowego roku, który mamy nadzieję - przyniesie wiele uśmiechu i gorąco trzymamy kciuki, aby dostarczał jedynie pozytywnych wrażeń !
Merry Christmas and a Happy New Year od całej naszej Szkoły!
Zespół Early Stage 
Konkurs na zwariowaną choinke bożonarodzeniowa"CRAZY CHRISTMAS TREE" - zapraszamy :-)!
Drodzy Uczniowie i Uczennice grup 0-3, 
serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie polegajacej an samodzielnym zaprojektowaniu i wykonaniu zwariowanej choinki bożonarodzeniowej! Puśccie wodze fantazji, niech Wasza choinka bedzie oryginalna i śmieszna, a następnie podpiszcie ozdoby po angielsku :-)! Na Wasze prace czekamy do 8 grudnia :-)!
Z pozdrowieniami,
Zespół Early Stage
Warsztaty bożonarodzeniowe dla najmłodszych uczniów! Serdecznie zapraszamy!
Już 5 grudnia zapraszamy wszystkich naszych uczniów z grup 0-3 na warsztaty bożonarodzeniowe :-)! Poznamy świąteczne tradycje panujące w krajach anglojęzycznych świetnie się przy tym bawiąc! Do zobaczenia :-)!
 
Z pozdrowieniami, 
Zespół Early Stage
 
Inspirujące webinarium dla rodziców nastolatków - serdecznie zapraszamy! 
Drogi Rodzicu,
jeśli szukasz odpowiedzi na takie pytania jak "Czy mamy wpływ na motywację naszych dzieci?", "Czy zmienia się ona z wiekiem i co możemy zrobić, kiedy mamy wrażenie 'że dziecku nic się nie chce'?" serdecznie zapraszamy na inspirujące webinarium pt. "Motywacja nastolatków"! Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek 19 listopada o 21.00, a poprowadzą je psycholożki ze współpracującego z naszą szkołą już od pewnego czasu Ośrodka Wsparcia i Rozwoju - Bliskie Miejsce. Do zobaczenia :-)!
Link do zapisów:  
https://earlystage.pl/webinaria/?utm_source=Webinaria%20dla%20rodzic%C3%B3w&utm_campaign=68b81a70cf-EMAIL_CAMPAIGN_2018_06_25_02_39_COPY_01&utm_medium=email&utm_term=0_56d28a0a31-68b81a70cf-80713109&mc_cid=68b81a70cf&mc_eid=21a065d9f2 
 
Z pozdrowieniami,
Zespół Early Stage
Zapraszamy na inspirujące webinaria dla uczniów klas 1,2,3 :-)!
- webinar dla rodziców pierwszaków w Early Stage: "1 klasa w Early Stage - stacjonarnie lub w onlinie". Zapraszamy we wtorek 10.11 o godzinie 21.00. Zapisy: https://event.webinarjam.com/register/118/rk5gwsn5
 

-webinar dla rodziców dzieci z klas 2 i 3:  "Moje dziecko w Early Stage - stacjonarnie lub w onlinie". Zapraszamy w czwartek 12.11 o godzinie 21.00. Zapisy: https://event.webinarjam.com/register/119/pqnvza3l

 

Opowiemy o naszej metodzie i programie, o lekcjach online oraz o tym jak można wspierać swoje dziecko w nauce języka.

 

Do zobaczenia!

Zespół Early Stage

 

11 listopada - dzień wolny od zajęć w naszej szkole
Drodzy Rodzice, uprzejmie informujemy, ze w dniu 11 listopada zajęcia w naszej szkole nie odbywają się. Zapraszamy na kolejne lekcje w czwartek 12 listopada! 
Z pozdrowieniami,
Zespół Early Stage
 
Zajęcia grup uczniów z klas 0-3 
Drodzy Rodzice! Od 9 listopada zajęcia naszych grup z klas 0-3 przenoszą sie do świata online. Tym samym lekcje wszystkich naszych uczniów odbywać się będą za pośrednictwem platformy ZOOM. Szczegóły otrzymali Państwo drogą mailową. Linki do zajęć zostaną wysłane przez lektorów. Do zobaczenia w wirtualnym swiecie :-)! 
Nasz sekretariat jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do czwartku w godzinach 8.00-18.30, a w piatki 8.00-16.00. Ze wzgledów bezpieczeństwa zapraszamy do kontaktu mailowego i/lub telefonicznego. 
 
Zajęcia grup uczniów z klas 4-8 oraz ponadpodstawowych.
Drodzy Rodzice! Od 19 pażdziernika nasze grupy najstarsze (złożone z uczniow klas szkół ponadpodstawowych) uczą sie w trybie zdalnym. Od 26.10 dołączyli również uczniowie grup uczniów z klas 4-8. Do zobaczenia online :-)! 
 

Klasowe bale halloweenowe czas zacząć :-)!

Już w przyszłym tygodniu (19.10-23.10) rozpoczynamy nasze klasowe bale halloweenowe w klasach 0-3. Liczymy na strrrrrraszne przebrania, wspaniałą zabawę i dużo śmiechu :-)! Udanej zabawy! 
 

Start projektu międzynarodowego web.wise.world! 

Już 12 pażdziernika startujemy z naszym projektem rocznym! Tym razem będziemy zgłebiać tajniki cyberprzestrzeni, oczywiście po angielsku :-)! Wszystkie nasze materiały znajdą Państwo na naszej platformie, na której również znajduje się bogactwo dodatkowych gier i zabaw językowych online, dzięki którym dzieciaki w przystępny sposób będą poszerzały znajomość języka angielskiego :-)! Serdecznie zapraszamy do korzystania, szczegóły otrzymali Państwo w mailu. 
 

Godziny pracy sekretariatu 

Nasz sekretariat przy ulicy Mehoffera 53 pracuje w nastepujących dniach i godzinach:
 
poniedziałek-czwartek: 7.30-20.30
piątek: 8.30-16.30
 
Uprzejmie prosimy, aby w związku z obecną sytuacją pandemiczną ograniczyć kontakt osobisty do minimum i kontaktować się z nami drogą mailową: tarchomin@earlystage.pl i telefoniczną: 666 852 371, 602 597 277. Jeśli nie uda nam sie odebrać telefonu w danej chwili na pewno oddzwonimy. Zadbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo :-)! 
 
 
 
Zapraszamy na warsztaty językowe w naszej szkole!
Już od weekendu 17.10 startujemy z cyklem naszych warsztatów jezykowo-kulturowych. Zaproszenia na warsztaty otrzymują Państwo cyklicznie droga mailową. Pragniemy zapewnić naszym uczniom dodatkowe zajęcia, na których w zależności od potrzeby i etapu nauki w naszej szkole bedą mogli rozwijać swoje ogólne umiejetnosci jezykowe, poznawać kulturę i obyczaje krajów anglojezycznych a także przygotowywać sie do egzaminów zewnetrznych (STARTERS, MOVERS, FLYERS, KET, PET, FIRST, CAE). Gwarantujemy wspaniałą zabawę i solidną dawkę jezyka angielskiego podaną w atrakcyjnej i przystępnej formie :-). Do zobaczenia!
Zapraszamy na nasze zajęcia!
Zapraszamy na nasze zajęcia wszystkie dzieciaki, które chciałyby z nami wkroczyc w fascynujący świat jezyka angielskiego! Zapisy nadal trwają! Po szczegóły zapraszamy do naszego sekretariatu: tarchomin@earlystage.pl. 
 

Pierwsze zajęcia już za nami! 

Pierwsze zajęcia już za nami! Nasi uczniowie wrócili do szkolnych ławek i rozpoczęli powakacyjną przygodę z angielskim :-)! Bardzo sie cieszymy, że możemy ich goscić w naszych murach i słyszeć ich wesoły śmiech na korytarzach! Powodzenia w nauce :-)! 
 

Start zajęć!

Z radością informujemy, że nasze zajecia startują w ponedziałek 21 września - dla grup poniedziałek/środa, poniedziałek/czwartek i poniedziałek/piątek oraz 22 września - dla grup wtorek/czwartek i wtorek/piątek. Do zobaczenia w salach! :-)
Usługa odprowadzania i przyprowadzania na zajęcia - ważne infrmacje!

Drozy Rodzice, z radością potwierdzamy, że usługa odprowadzania obowiązuje dla uczniów wszystkich szkół, z którymi współpracujemy, a więc: Sp 344 (ul. Erazma z Zakroczymia),SP 342 (filia przy ulicy Topolowej),SP 366 (ul. Strumykowa). Po szczegóły zapraszamy do naszego sekretariatu: tarchomin@earlystage.pl/ tel. 666 852 371, 602 597 277. Jedno jest pewne: tak jak zawsze przyprowadzimy i odprowadzimy Wasze dzieci na anse zajęcia :-)! Do zobaczenia! 
Zajecia w naszej szkole roku szkolnym 2020/2021 
Drogi Rodzicu! Obecny czas, nieco dziwny i pełen zagadek wcale nie oznacza, że przestajemy myśleć o edukacji językowej Twojego dziecka! Serecznie zapraszamy na nasze zajęcia, zapisy przyjmujemy przez naszą stronę: https://earlystage.pl/pl/szkola/bialoleka-1 ->różowy guzik na górze strony. Nasz sekretariat skontaktuje sie z Państwem, celem wskazania dalszych kroków. 
Od połowy września wracamy do zajęć stacjonarnych, na które bardzo się cieszymy! Uczniowie klas młodszych mogą również korzystać z usługi przyprowadzania i odprowadzania, szczegóły otrzymacie Państwo w naszym sekretariacie. Bogatsi o doświadczenia z poprzedniego roku szkolnego, w razie koniecznosci gotowi jesteśmy przejść również w swiat online. W każdym przypadku zapewniamy wysoką jakość naszych zajęć oraz opiekę metodyczną nad naszymi uczniami. 
Przygotowaliśmy szereg procedur bezpieczeństwa, które pozwolą nam bezpiecznie przyjąć naszych uczniów na zajęcia stacjonarne. Wyposażamy nasze sale w niezbedne urządzenia a pracowników w wiedzę, która pozwoli zaopiekować sie naszymi uczniami zarówno w czasie drogi na zajecia jak i podczas nich. Jesteśmy w stałym kontakcie z sanepidem oraz dyrekcjami szkół, z którym współpracujemy celem wypracowania zasad współpracy na nadchodzący rok szkolny. Jesteśmy pewni, że zaliczymy go w czerwcu do udanych, bo spedzonych wspólnie :-)! 
Do zobaczenia w salach lekcyjnych już wkrótce :-)!
 
Lekcje pokazowe dla uczniów klas 0-3! Serdecznie zapraszamy! 
Przed podjeciem decyzji o zapisie na ansze zajęcia serdecznie zapraszamy na kosmiczne, bezpłatne lekcje pokazowe uczniów klas 0-3! Gwarantujemy wspaniałą zabawę z językiem angielskim, możliwość rozmowy z wykwalifikowanym lektorem jezyka angielskiego celem lepszego poznania naszej metody oraz konsultacje z metodykiem. 
Zapisy przyjmujemy drogą mailową: tarchomin@earlystage.pl, po więcej szczegółów zapraszamy pod nr tel. 666 852 371. Poniżej podajemy terminy: 
 
07.09 (poniedziałek): 17.00-17.45 klasy 0,1
                                      18.15-19.00 klasy 2,3 
09.09 (środa)17.00-17.45 klasy 0,1
                          18.15-19.00 klasy 2,3  
 
Miejsce zajęć: ul. Mehoffera 53 (obok dawnej szkoły tańca Egurrola Dance Studio, przy rondzie wyjazdowym na ulicę Modlińską).
Decyduje kolejność zgłoszeń.
Do zobaczenia :-)!
Opinie Rodziców naszych uczniów o nauce w naszej szkole. Dziekujemy za zaufanie! :-)
"Kocham pracować z profesjonalistami w swojej dziedzinie i mam to szczęście, że także moje dzieci mogą zdobywać wiedzę pod okiem profesjonalistów z Early Stage. Tu nie ma miejsca na półśrodki - wszystko jest na serio i pełną parą! I za to Wam Early dziękuję, ze wczasach bylejakości i tandety - stawiacie na to, co jest najważniejsze czyli jakość!"
Mama Bartka 
 
"Jestem pełna podziwu jak szybko szkoła zdołał przejść na system nauczania online i dostosować się do zaistniałej sytuacji, nie było żadnej przerwy w kontynuacji nauki. Syn po pierwszym roku uczęszczania do Early znacznie wyprzedza standardowy program nauczania i swoich rówieśników. Materiały do nauki, pomimo tego że jest ich bardzo dużo (3 podręczniki i 3 CD),są bardzo przystępne i zachęcające do nauki dla dzieci. Materiał i program dostosowany w 100% do etapu i wieku dzieci. z przyjemnością zapisałam syna na kolejny rok."
Magda - mama Franka (7 lat) Warszawa
 
"Najlepsza szkoła języka angielskiego w Warszawie. Dziecko zawsze bardzo chętnie uczestniczy w zajęciach, postępy w nauce widać z tygodnia na tydzień. Lekcje zdalne od marca na najwyższym poziomie! Szkoła w dobie pandemii poradziła sobie doskonale! Jesteście bezkonkurencyjni! :)"
Elwira, mama Miko lat 8
 
"Do szkoły trafiliśmy z polecenia znajomych. Najlepsza decyzja ;) Bardzo wymagający lektorzy, zaangażowani w swoją pracę, potrafią zainteresować, zachęcić dzieci do nauki ;) w okresie epidemii nauczanie zdalne na bardzo wysokim poziomie. Polecam!"
Dorota, mama Basi 10 lat 
 
"Jestem pod ogromnym wrażeniem organizacji oraz efektów - widzę, ile moja córka już umie i bardzo mnie to cieszy. Jestem pewna, że jest to skutek uczenia się w Państwa szkole (poza oczywistym wpływem gier, youtube'a i innych tick-tocków :)). Córka ma 12 lat i już swobodnie ogląda seriale w oryginale bez polskich napisów. Sama jestem nauczycielem jęz. angielskiego w liceum i jeśli dostaję pod swoje skrzydła jakiegoś ucznia, którego angielski jest na świetnym poziomie, to na 99% uczeń ten jest po Early Stage :) Poleciłam Waszą szkołę już chyba wszystkim moim znajomym w Polsce. Gratulacje!"
Agnieszka, mama Emilki (12 lat),Warszawa
 
"Jako rodzić widzę, ze syn chętnie uczestniczy w zajęciach. Z pewnością dużą zaletą jest przesympatyczna Pani Ania, którą dzieci uwielbiają. Zawsze pomocna." 
 
"Polecam Early Stage! Szczęśliwe dziecko to zadowolony rodzic :) Trafiona inwestycja w przyszłość dziecka!" 
 
"Jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły językowej dla moich synów (8 i 11 lat). Chłopcy chętnie uczestniczą w zajęciach i wykorzystują to, czego się nauczyli. Metody stosowane w ES są różnorodne, oparte o mnemotechniki, co przyspiesza zapamiętywanie i uatrakcyjnia naukę. Dzieci same zauważają, że ich poziom języka jest wyższy niż kolegów korzystających z innych szkół i kursów."
Renata, mama Filipa i Olka (11 i 8 lat).
 
"Szkoła ma wspaniałych nauczycieli i ciekawy program. Moje dziecko od najmłodszych lat uczy się j. ang. z przyjemnością i łatwością. Po 4 latach nauki efekty są widoczne, cieszę się, że był to dobrze wykorzystany czas. Sprawdziła się nauka w systemie stacjonarnym oraz on-line." 
mama Ani (10 lat) Warszawa
 
Koniec roku szkolnego w Early Stage! Udanych wakacji :-)!

Drodzy Rodzice i Uczniowie, serdecznie dziękujemy za ten rok wspólnej nauki i zabawy! Dziękujemy za okazane zaufanie i współpracę w trakcie zajęć zarówno stacjonarnych jak i online. Jak pokazały wyniki naszych egzaminów – było warto, dzieciaki zdały je śpiewająco :-)! Powoli domykamy ten rok szkolny i już przygotowujemy się na nowy :-)!

Chcemy jednocześnie życzyć Wam wspaniałych wakacji, dużo słońca, lemoniady, przyrody, czereśni, uśmiechu i radości! Mimo, że nieco inne niż te do których przywykliśmy – niech te wakacje będą niezapomniane! Do zobaczenia we wrześniu :-)!

Nasz zdalny sekretariat jest czynny do 10 lipca - zapraszamy do kontaktu mailowego i telefonicznego. Po wakacjach wracamy do pracy 10 sierpnia. 

 

Zajęcia jezyka angielskiego w nowym roku szkolnym - serdecznie zapraszamy!

Zapisy na nasze zajęcia w nowym roku szkolnym trwają (różowy guzik na górze strony)! Serdecznie zapraszamy do naszej krainy języka angielskiego :-)! 

 

Przerwa czerwcowa 

Drodzy Rodzice, w dniach 11-14.06 nie prowadzimy zajęć w naszej szkole. Na kolejne lekcje online zapraszamy od poniedziałku 15 czerwca. Życzymy wszystkim udanej czerwcówki!
 
Bezpłatne Warsztaty Pokazowe Early Stage Białołęka

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą poznać nasza szkołę na bezpłatne Warsztaty Pokazowe Early Stage Białołęka! Szczegóły ponizej: 

KIEDY: 

piątek 19.06: klasy "0"-1 17:30-18:30, 

sobota 20.06: 10:00-11:00 3-5 latki, 11:30-12:30 klasy "0"-1, 13:00-14:00 klasy 2-3

DLA KOGO -

dla wszystkich dzieci, które chcą wziać udział we wspaniałej przygodzie EARLY STAGE ONLINE i poznać nasza szkołę 

ZAPISY

zapisy przyjmujemy do 12.06 za pomocą formularza  https://forms.gle/gxEtnGTY4CZ9QohW8

Do zobaczenia :)!

 
Warsztaty dla naszych uczniów zdajacych egzaminy zewnetrzne KET,PET,FIRST

serdecznie zapraszamy naszych uczniów z grup egzaminacyjnych KET, PET, FIRST na warsztaty językowe online juz 6 czerwca! Przejdziemy przez wszystkie części egzaminu, omówimy elementy, które moga byc wyzwaniem, odświezymy techniki egzaminacyjne. Z takim przygotowaniem na pewno zdacie! Tzrymamy kciuki i do zobaczenia na warsztatach online :)!

 
Egzaminy roczne!

Nadszedł czas egzaminów rocznych w naszej szkole. Mimo tego, że kończacy sie rok szkolny był pełen wyzwań i niespodzianek nasi uczniowie poradzili sobie ze szlifowaniem umiejętnosci jezykowych wspaniale i już wkrótce przystąpią do egzaminów końcowych - oczywiscie w formie online! "Połamania myszek!" chciałoby się rzec :)! A tak prosciej - powodzenia!

Wakacje z Early Stage - propozycja dla 6 i 7-latków. Zapraszamy! 

Wakacyjne przygody po angielsku dla Twojego dziecka? U nas to możliwe! Serdecznie zapraszamy wszystkie 6 i 7-latki na kurs online „Wakacje z Lola&Leo”! Gwarantujemy świetną zabawę i kontakt z językiem przez cały miesiąc!

Rymy, rytm i muzyka w towarzystwie pary nierozłącznych przyjaciół Loli i Leo! Gdy ta dwójka wpadnie na jakiś pomysł to od razu przechodzą do jego realizacji! Dlatego jedno jest pewne – Twoje Dziecko spędzi z nimi niesamowite wakacje! Nie ma na co czekać – przygoda czeka!

Z CZEGO SKŁADA SIĘ KURS?

  • 8 spotkań online na żywo z lektorem (2 razy w tygodniu: wtorki i czwartki)
  • 8 nagranych lekcji (z dostępem na całe wakacje)
  •  aplikacja mobilna z muzyką
  • aplikacja z grami i zagadkami językowymi, utrwalającymi materiał z lekcji
  • wyjątkowa książka kursowa

KIEDY?

I turnus: 29.06-23.07 *

II turnus: 3.08-27.08 *

*turnus ruszy, jeśli zbierze się minimum 8 chętnych osób.

DLA KOGO?

Dla 6 i 7 latków!

GDZIE?

Zajęcia online - platforma e-learningowa ZOOM

ZAPISY

Zapisyprzyjmujemy pod adresem mailowym: tarchomin@earlystage.pl do 23.06. Po więcej szczegółów zapraszamy od numerami telefonów: 666 852 371602 597 277

KOSZT:

             249,00 zł/ 4 tygodnie płatne do 26.06

Dane do przelewu:

Early Stage Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, ul. Świeradowska 42, 02-662 Warszawa

Nr konta: 12 1090 1870 0000 0005 0400 1616

Tytuł przelewu: TARCHOMIN/ imię i nazwisko Dziecka/ Wakacyjny kurs Wakacje z Lola&Leo

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na ulotce - do pobrania w Strefie Rodzica (pod umową edukacyjna 2019/2020)

Wakacje z Early Stage - propozycja dla dzieci i młodzieży w wieku 8-14 lat :)!

Chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się praktycznych zwrotów przydatnych w podróży, na wakacjach, w kontaktach z przyjaciółmi z innych krajów? Chciałbyś zapewnić swojemu dziecku możliwość rozwijania umiejętności językowych w przyjaznym środowisku i atmosferze? Trafiłeś idealnie! HOLIDAY CHATS to spotkania z językiem angielskim zorganizowane wokół tematu podróży do miejsc bliższych i dalszych, nastawione na szlifowanie umiejętności komunikacji w języku angielskim J!

CO OTRZYMASZ W RAMACH KURSU?

  • 10 spotkań na żywo online z nauczycielem i rówieśnikami
  • przestrzeń sprzyjająca swobodnej, praktycznej komunikacji
  •  kompleksowe przygotowanie do sytuacji komunikacyjnych na wakacjach
  • mobilna aplikacja muzyczna z piosenkami o różnych zakątkach świata i podróżowaniu
  •   wspólne podróże online

DLA KOGO?

Dla dzieciaków i młodzieży w wieku 8-14 lat

KIEDY?

I turnus: 29.06-10.07*

II turnus: 13.08-24.08*

*turnus ruszy, jeśli zbierze się minimum 8 chętnych osób.

GDZIE?

Zajęcia online - platforma e-learningowa ZOOM

ZAPISY

Zapisy przyjmujemy pod adresem mailowym: tarchomin@earlystage.pl do 23.06. Po więcej szczegółów zapraszamy od numerami telefonów: 666 852 371602 597 277

KOSZT:

             249,00 zł/ 10 spotkań z lektorem, płatne do 26.06

Dane do przelewu:

Early Stage Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, ul. Świeradowska 42, 02-662 Warszawa

Nr konta: 12 1090 1870 0000 0005 0400 1616

Tytuł przelewu: TARCHOMIN/ imię i nazwisko Dziecka/ Wakacyjny kurs Holiday Chats

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na ulotce - do pobrania w Strefie Rodzica (pod umową edukacyjna 2019/2020)

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

Z okazji Dnia dziecka życzymy naszym Uczniom samych wspaniałych chwil, dużo uśmiechu na co dzień, radości z odkrywania świata i wiary w siebie i swoje mozliwości! Bardzo sie cieszymy, ze mozemy Wam towarzyszyc w Waszym dorastaniu :)! Happy Children's Day! :)!

Zespół Early Stage 

Warsztaty dla przyjaciół, rodzeństwa i kolegów naszych uczniów! 

Jesli Twój kolega/koleżanka/brat/siostra nie znają jeszcze naszej szkoły, stwarzamy okazję aby szybciutko to nadrobić ;)! Już 20 czerwca zapraszamy wszystkie dzieciaki, które nie miały okazji uczestniczyć w naszych zajęciach na bezpłatne zajęcia online z naszymi lektorami :-)! Gwarantujemy świetną zabawę, solidną porcję języka angielskiego i szansę na sprawdzenie jak to jest z tym angielskim w online :). Zapisy przyjmujemy pod adresem: tarchomin@earlystage.pl i pod numerami telefonu: 666 852 371 602 597 277.  Do zobaczenia :)! 

Start powtórzeń rocznych!

Mimo wielu niespodzianek i wydarzeń, któe w tym roku napotkaliśmy nasze zajecia były realizowane nieprzerwanie i juz w przyszłym tygodniu nasi uczniowie rozpoczynaja okres powtórzeń rocznych! Trzymamy kciuki za owocne powtórzenia - jesteśmy pewni, ze nasi uczniowie świetnie sobie z nimi poradzą :)! 

Warsztaty online dla naszych uczniów i ich przyjaciół/rodzeństwa :-)! 

Warsztaty w świecie online? Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Serdecznie zapraszamy naszych uczniów i ich przyjaciół i rodzeństwa na warsztaty o teatyce ECO w świecie online! Zapisy przyjmujemy na ades tarchomin@earlystage.pl. Termin warsztatów: 30 maja (klasy 2,3),5 czerwca (klasy 0,1) oraz 06.06 dla rodzeństwa i przyjaciół naszych uczniów :)! Do zobaczenia :)! 

Zapisy na nowy rok szkolny już rozpoczęte! 

Od września serdecznie zapraszamy na nasze zajecia wszystkie dzieciaki z Tarchomina! Zapisy przez naszą stronę internetową - zakładka ZAPISY. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania odnosnie naszego kursu prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami 666 852 371 602 597 277 lub wysłanie maila na adres: tarchomin@earlystage.pl. Do zobaczenia na naszych zajeciach :-)!

Wybór szkoły językowej dla Twojego dziecka? Zapraszamy do lektury artykułu na naszym blogu a następnie na nasze zajęcia :-)!

Drodzy Rodzice! Ciekawy artykuł dotyczący kryteriów wyboru szkoły jezykowej dla dziecka znajdziecie pod tym linkiem: 

https://earlystage.pl/blog/2020/05/12/jak-wybrac-szkole-jezykowa/ 

Miłej lektury :-)! 

Early Stage Web Quest

Early Stage Web Quest to ostateczny finał i podsumowanie naszej nauki z książeczkami przygotowujacymi do egzaminów Cambridge na poziomach Movers, Flyers, KET, PET i unikalna możliwość sprawdzenia się i utrwalenia wszystkich wiadomości w atmosferze zabawy. Szczegóły juz 11 maja na Państwa skrzynkach mailowych! Zapraszamy do wspólnej zabawy i nauki :)!

Ostatnia prosta przed egzaminami końcowymi

Po majówce wystartowaliśmy w ostatnie 3 tygodnie pracy z materiałem kursowym, od 27 maja rozpoczynamy powtórzenia przed egzaminami rocznymi. Trzymamy kciuki za naszych uczniów i nauczycieli :-)!

Przerwa majowa

Drodzy Rodzice! W związku z majówką w dniach 01.05-03.05 w naszej szkole nie prowadzimy zajęć. Na kolejne zajecia online zapraszamy od 4 maja. Życzymy udanego wypoczynku :)!

Nasza szkoła uznana za dobrego pracodawcę w czasch kryzysu (i nie tylko :))! Cieszymy się :-)!

Serdecznie zapraszamy do lektury artykułu podlinkowanego poniżej: 

https://wyzwaniahr.pracuj.pl/dobry-pracodawca-na-trudne-czasy-case-study-early-stage/

https://weblog.infopraca.pl/2020/05/co-mozesz-zrobic-aby-w-dobie-kryzysu-wykorzystac-internet-do-rozwoju-firmy/?_thumbnail_id=177686

Nasz wysiłek i starania zostały dostrzeżone :)!

Dziękujemy!

Wesołych Świąt!

W tych niecodziennych okolicznościach chcielibysmy życzyć Państwu, aby nadchodzące Święta Wielkanocne - mimo, że nieco inne niż te, które znamy - były nadal okazją do spędzenia czasu z rodziną, rozmów i chwil wytchnienia, które pozwolą z optymizmem spojrzeć w przyszłość. Happy Easter! 

Jednoczesnie przypominamy, że przerwa swiateczna w naszej szkole trwa w dniach 09.04.2020-14.04.2020, na kolejne zajęcia zapraszamy już 15 kwietnia. 

Pozdrawiamy,

Zespół Early Stage 

Nasze obozy letnie odwołane
W zwiazku z epidemia koronawirusa wszystkie nasze obozy letnie zostały odwołane. Do zobaczenia za rok! 
Zapraszamy do Przedszkola Early Stage on-line! 

Wszystkie dzieci w wieku 3-5 lat serdecznie zapraszamy do Przedszkola Early Stage online! Po szczegóły prosimy o kontakt pod numerem telefonu 666 852 371 lub na adres mailowy tarchomin@earlystage.pl. Czekamy na wszystkie przedszkolaki, które chciałyby spędzić fajne chwile w doborowym towarzystwie! Huggy, Polly i Auntie Aga na Was czekają :)!

Zajęcia jezyka angielskiego online

W związku z zamknięciem szkół i ogłoszeniem kwarantanny zawiesiliśmy prowadzenie zajęć stacjonarnych i od 16 marca przenieśliśmy je do świata online. Zapraszamy naszych uczniów na zajęcia online z lektorem juz od 30marca. Serdecznie zapraszamy! 

Próby do przedstawień wiosennych :)

Rozpoczynamy próby do przedstawień wiosennych! Nasi Mali Aktorzy z grup 0.0-2.2 już dają z siebie wszystko na próbach! Zapraszamy na nasze przedstawienia w weekend 21.-22.03 :)! Do zobaczenia :)!

Ferie zimowe

Uprzejmie informujemy, ze ferie zimowe w naszej szkole rozpoczynaja się 10 lutego i trwają do 21 lutego. W tym czasie nie prowadzimy zajęć, zapraszamy na nie z powrotem 24 lutego. W tym okresie nasz sekretariat będzie nieczynny. Do zobaczenia po feriach :)!

Nowy semestr 

juz 3 lutego rozpoczynamy nowy semestr wnaszej szkole! Nie mozemy doczekac się wspólnej przygody z angielskim w nowym półroczu :)! Zapraszamy na nasze zajęcia :)!

Egzaminy semestralne - czas start! 

Trzymamy za naszych uczniów kciuki! Połamania piór :):):)!!!

Wielki Bal Karnawałowy Early Stage zbliża się wielkimi krokami! 

Już 25 stycznia spotkamy sie na Strumykowej na wspólnej zabawie w radosnych rytmach muzyki! Pobawimy sie po angielsku, rozbijemy piniatę, spotkamy się z przyjaciółmi, złapiemy smoka :)! Juz nie mozemy sie Was doczekać :)! Do zobaczenia :)!

Powtórzenia do egzaminów semestralnych - czas start :)!

Nasi uczniowie z noworoczną energią rozpoczęli przygotowania do egzaminów semestralnych! Arkusze powtórzeniowe poszły w ruch, powtarzamy historyjki, słownictwo i struktury a wszystko oczywiście w atmosferze zabawy, radości i usmiechu :)! 

WOŚP na Białołęce - byliśmy z Wami :)

Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjec w GALERII z tego wydarzenia! Oj, działo się :)! 

Wesołych Świąt! 

Wszystkim naszym uczniom oraz ich Rodzinom składamy najserdeczniejsze zyczenia pogodnych i radosnych Świąt oraz samych wspaniałości w nowym roku! Oby przynosił mnóstwo radosci i spełnienia!

 

Zespół Early Stage Białołęka I 

Przerwa świąteczna 

Pragniemy poinformować, że w dniach 23 grudnia-6 stycznia nasza szkoła nie prowadzi zajęć. Zapraszamy 7 stycznia :)! 

Przedstawienia zimowe - zapraszamy do obejrzenia zdjec w naszej galerii :)!

Przedstawienia Zimowe 2019 juz za nami! Nasi aktorzy spisali się na medal, to był dzień pełen wrazeń, wzruszeń i emocji :)! Aby je troche przybliżyc, serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjeć z tego ważnego dla naszej szkoły dnia w naszej galerii :).

Przedstawienia zimowe - serdecznie zapraszamy :)! 

Juz w tę sobotę tj. 7 grudnia, nasi najmłodsi uczniowie z klas 0 i 1 wcielą sie w role Mikołaja, reniferów oraz snieżynek i bedą opowiadać bożonarodzniowe historie po angielsku z sobie właściwą energią i zaangażowaniem. Nie możemy sie doczekać kiedy zobaczymy naszych Małych Aktorów na scenie :)! Do zobaczenia na Strumykowej :)! 

Warsztaty językowe dla grup 3+ - zapisy ruszyły! 

Serdecznie zapraszamy naszych starszych uczniów na warsztaty jezykowe, na których będą mogli poznac techniki egzaminacyjne typowe dla egzaminów międzynarodowych: Starters, Movers, Flyers, Ket, Pet, First, Advanced. Wspólnie zrobimy krok w kierunku ich zdania :)!

Warsztaty Thanksgiving 

Ruszyły juz zapisy na warsztaty zwiazane z obchodami Świeta Dziękczynienia! Tym razem zapraszamy w sobotę 23.11 naszych najmłodszych uczniów z grup 0.0-1.1. Liczymy na fantastyczną wspólną zabawę i poszerzanie umiejętności językowych :).

Próby do przedstawień zimowych juz ruszyły! 

Nasze korytarze juz rozbrzmiewaja wesołym spiewem i dzwiękiem dzwoneczków! Najmłodsi nasi uczniowie pilnie ćwiczą swoje role przed wielkim występem, na który zapraszamy ich Rodziców i najbliższych już w sobotę 7 grudnia. Zaproszenia zostana Państwu dostarczone do rąk własnych przez same dzieciaki :)! Trzymamy kciuki za udane próby :)!

 

Zdjecia z balu Halloweenowego juz w naszej galerii! 

Serdecznie zapraszamy do ich obejrzenia, działo się, oj działo :)! Dziękujemy za wspólną, fantastyczna zabawę :)!

 

Wielki Bal Halloweenowy!

Już w sobotę 26.10 zapraszamy serdecznie wszystkich naszych uczniów z grup 0.0-2.2 do wyśmienitej zabawy na Wielkim Balu Halloweenowym! Spotykamy się w naszym lokalu przy ulicy Mehoffera 53 :)! Zapewniamy mnóstwo aktywności językowych, moc gier i zabaw oraz niezapomniane wrażenia J! Zapisy już trwają, zapraszamy do kontaktu na tarchomin@earlystage.pl. Do zobaczenia :)!!!!

 

Start zajęć w nowym roku szkolnym!


Nasze zajęcia startują już w najbliższa środę, tj. 18.09. Już nie możemy doczekać się, aż zobaczymy naszych uczniów po przerwie wakacyjnej! Do zobaczenia :)!

 

Lekcje pokazowe – zapraszamy!

Już 5 września o 17.30 zapraszamy wszystkie dzieciaki w wieku 6 i 7 lat z Tarchomina i nie tylko do wspaniałej zabawy na naszych bezpłatnych zajęciach pokazowych z Panią Marysią! Potężna dawka świetnego humoru i angielskiego gwarantowana :)! Zapisy pod numerem telefonu 666 852 371. Decyduje kolejność zgłoszeń! Zapraszamy :)! 

 

Zapisy na nowy rok szkolny już trwają! 

Zapraszamy na nasze zajęcia - zapisy już ruszyły: www.earlystage.pl. Po szczegółowe informacje zapraszamy pod numer telefonu  666 852 371 lub adres mejlowy tarchomin@earlystage.pl

 
Egzaminy końcowe!

 

Już za chwilę nasi uczniowe podejdą do egzaminów końcowych. Jesteśmy pewni, że poradzą sobie świetnie! Trzymamy kciuki!

Good luck!!!

Zagadkowa Fabryka Wypieków z okazji naszych 25 urodzin!

 

W Fabryce spotkacie smakowite łamigłówki, warzywne puzzle, ukryte owoce, kłódki, kody, hasła i wiele innych zadań godnych cukierniczych masterchefów i małych detektywów.

Zapraszamy od 7-12 maja. Więcej informacji i zapisy pod numerem: 666 852 371

 

P.S. Świętujemy urodziny, więc wejście do Zagadkowej Fabryki Wypieków jest bezpłatne!

25 lat Early Stage!

Wciąż się rozwijamy i z okazji 25-lecia wydaliśmy darmową APLIKACJĘ MUZYCZNĄ Early Stage dostępną w sklepach App Store i Google Play. Dzięki aplikacji nasi uczniowie mogą słuchać kursowych piosenek na telefonach i tabletach :-)

 

Dokumenty i pliki

Zapraszamy do strefy dla rodziców, gdzie znajdują się ważne dokumenty i pliki.

W Early Stage można płacić miesięcznie (opłata w 10 równych częściach) lub semestralnie (opłata w 2 równych częściach).

Tabela płatności rok szkolny 2020/2021
  GRUPA 6-latkiGRUPA 7-latkiGRUPA 8-latki i starsze GRUPA pre-FCE, FCEGRUPA pre-CAE, CAE
  2 x 60 minut2 x 70 minut2 × 90 minut2 × 90 minut2 × 90 minut
opłata semestralna 1 175zł1 325zł1 375zł1 625zł1 675zł
opłata miesięczna 255zł285zł295zł345zł355zł
opłata semestralna rodzeństwa (2 dzieci) 1 125zł1 275zł1 325zł1 575zł1 625zł
opłata miesięczna rodzeństwa (2 dzieci) 245zł275zł285zł335zł

345zł

 

 

 

Wszystkie płatności należy dokonywać w formie przelewu:

Early Stage Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, ul. Świeradowska 42, 02-662 Warszawa

Nr konta: 12 1090 1870 0000 0005 0400 1616

 

CRAZY CHRISTMAS TREE 2020 :-)!
CARNIVAL BALL 2020
CARNIVAL BALL 2020
Winter Shows 2019
Zobacz więcej zdjęć i filmów